Na pobyt krótki czy dłuższy? Podróż służbowa czy kolejny przystanek na drodze globtrotera? Niezależnie od motywacji, Varsovia Apartamenty Kasprzaka będą dobrym adresem dla tych, którzy poszukują wygodnej przestrzeni do odpoczynku oraz na konferencję. Byliśmy, widzieliśmy i przedstawiamy Wam możliwości eventowe stołecznego obiektu hotelowego.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka to inwestycja, która została oddana do użytku w sierpniu 2018 r. Początkowo jej oferta koncentrowała się przede wszystkim na wynajmie nowoczesnych apartamentów, aby z czasem wzbogacić się o profesjonalne przestrzenie przeznaczone na wydarzenia biznesowe i spotkania firmowe.   

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa

Dobra lokalizacja na jeszcze lepszy początek

Varsovia Apartamenty Kasprzaka usytuowane są na stołecznej Woli, niedaleko drogi krajowej S7. W pobliżu budynku przebiegają linie autobusowe i tramwajowe, które łączą Wolę z innymi dzielnicami Warszawy. Około 600 m dzieli Varsovia Apartamenty Kasprzaka od stacji kolejowej Warszawa Wola.

Tak częsty problem w tej dzielnicy, czyli brak miejsc parkingowych, tutaj został rozwiązany. Zmotoryzowani goście swoje samochody pozostawić mogą na parkingu podziemnym, gdzie w tym celu wydzielono 80 stanowisk.  

Warto też dodać, że zaledwie o kilometr od naszego obiektu oddalone jest centrum targowo-wystawiennicze EXPO XXI. Można zatem połączyć obecność na targach w EXPO XXI z pobytem służbowym w Varsovia Apartamenty Kasprzaka.   

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa

Budynek nietrudno jest rozpoznać – pod adresem Kasprzaka 31 czeka na nas nowoczesny przeszklony obiekt, liczący 11 pięter. Na parterze działają restauracje, winiarnia i punkty usługowe. Z obu stron budynku wejść można do recepcji z lobby. Jest to jasna i ciekawie zaaranżowana przestrzeń. Od progu uwagę zwraca strefa wypoczynkowa z żywą ścianą, wygodnymi fotelami i efektownym sufitem z kryształkami. Na pierwszym piętrze znajdują się przestrzenie biurowe, restauracja First Floow oraz strefa konferencyjna. Pokoje zajmują wyższe kondygnacje.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa lobby

Wygodnie & nowocześnie – spotkania firmowe w Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Zaraz przy restauracji First Floor usytuowana jest sala konferencyjna o powierzchni 70 m kw. Przestrzeń ta jest dobrze doświetlona dzięki dużym oknom. Podczas prezentacji można je również zaciemnić grubymi zasłonami. Sala jest ustawna i bez problemu można ją dostosować do wydarzeń, które wymagają różnego typu aranżacji. W układzie teatralnym pomieści 70 uczestników konferencji

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa sala konferencyjna

Z myślą o bankietach zasiadanych salę wyposażono w eleganckie meble, a całość jest spójna wizualnie. Układ w podkowę zapewni miejsce dla 36 osób. Przestrzeń jest klimatyzowana, wyposażona w duży ekran oraz profesjonalny rzutnik i nagłośnienie. Z przodu sali wydzielone zostało miejsce dla prelegenta lub DJ-a.  

Położenie obok restauracji First Floor jest dużą zaletą. Salę konferencyjną można przeznaczyć na szkolenia, zaś w części restauracyjnej przygotować lunch bądź kolację dla ich uczestników. Dodatkowo, ścianę dzielącą obie sale można zdemontować, uzyskując dodatkową przestrzeń na eventy.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa restauracja na eventy

Restauracja First Floor również została wyposażona w sprzęt audiowizualny (TV 65”, nagłośnienie), dzięki czemu może być ona włączona do strefy biznesowej. Takie rozwiązanie stwarza możliwość powiększenia łącznej liczby uczestników konferencji nawet do 200 osób. Na gości wydarzenia na pierwszym piętrze budynku czeka także strefa chillout z wygodnymi fotelami i panoramicznym widokiem na Warszawę. 

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa

Porada: planując spotkanie w Varsovia Apartamenty Kasprzaka, warto zainteresować się pakietami konferencyjnymi w opcji standard i premium, które umożliwiają organizację spotkania w atrakcyjnej cenie, uwzględniającej przerwę kawową.

Na pobyt konferencyjny lub nieco dłużej…

Eleganckie są nie tylko przestrzenie konferencyjne. W wolskim obiekcie na kilkudniowe wyjazdy służbowe oraz pobyty typu long stay przeznaczonych jest niemal 300 apartamentów w 4 kategoriach. Z myślą o dobrym jakościowo wypoczynku zadbano o ich pełne wyposażenie – klimatyzację, aneks kuchenny, wygodną strefę dzienną i nie mniej komfortową część sypialnianą.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa apartament

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa apartament

Apartamenty mają powierzchnię od 21 do 50 m kw. oraz balkony. W budynku do dyspozycji gości oddane są: lobby z całodobową obsługą oraz samoobsługowa pralnia. Goście Varsovia Apartamenty Kasprzaka skorzystać też mogą z oferty restauracji First Floor, w której co dzień serwowane są smaczne śniadania, obiady domowe oraz dania a’la carte. 

Varsovia Apartamenty Kasprzaka Warszawa restauracja


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Varsovia Apartamenty Kasprzaka to obiekt w pełni przygotowany do przyjęcia gości biznesowych. Dostępna przestrzeń konferencyjno-restauracyjna pomieści 200 osób, a nowoczesne apartamenty pozwalają na zakwaterowanie nawet 800 gości. A to wszystko na warszawskiej Woli, niedaleko centrum targowo-wystawienniczego EXPO XXI.

Opinia platformy Konferencje.pl

Oferta, która dostosowuje się do potrzeb organizatora. Varsovia Apartamenty Kasprzaka na konferencje udostępniają salę, która została wyposażona w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości. Nie do przecenienia jest możliwość zakwaterowania na miejscu dużej liczby uczestników spotkania.

Zdj. red. (J.A.)