Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa la Pierre

Armii Krajowej 1, 58-150 Strzegom
http://villalapierre.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Villa la Pierre

Dolny Śląsk bogatszy o nową salę konferencyjną już tej jesieni

Data aktualności: 08-09-2015

  • Dolny Śląsk bogatszy o nową salę konferencyjną już tej jesieni - Villa la Pierre

    Prawdopodobnie już w październiku zostanie otwarty nowy obiekt hotelowy w Strzegomiu na Dolnym Śląsku. Villa La Pierre będzie dysponować salą konferencyjną.


    Hotel Villa la Pierre znajduje się w jednym z budynków dawnej Jednostki Wojskowej. Jego nazwa obiektu pochodzi od kamienia, który jest największym bogactwem naturalnym regionu. Wystrój i wygląd tego miejsca przypomina o jego historii. Hotel zaoferuje 23 pokoje dla 46 gości, restaurację, bar oraz salę konferencyjną, która pomieści jednocześnie 60 gości. Planowane otwarcie obiektu to październik br.


    Villa la Pierre powstała przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 „Utworzenie w Strzegomiu przez MAT INTER M.E. Żuberek Sp. J. sposobem na zwiększenie dostępu turystów do atrakcji turystycznych Ziemi Strzegomskiej i Przedgórza Sudeckiego”.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: