Sale konferencyjne przy lotnisku, tylko 10 km do centrum, wykwitna restauracja i Personal Spa w jednym. To oferta hotelu konferencyjnego Warsaw Plaza na Mokotowie - teraz w specjalnych cenach.

Niedaleko warszawskiego lotniska Chopina, na Mokotowie – dzielnicy miasta znanej z dużej ilości biurowców – znajduje się nowoczesny czterogwiazdkowy hotel konferencyjny Warsaw Plaza. Miejsce to zostało stworzone przede wszystkim z myślą o małych i dużych, kameralnych i spektakularnych konferencjach i spotkaniach biznesowych. Świadczy o tym po pierwsze lokalizacja – bliskość lotniska to komfort dla gości międzynarodowych, a sąsiedztwo dużych biurowców to wygoda dla organizatorów wszelkich eventów. Niedawno hotel Warsaw Plaza zmienił operatora. Została nim spółka Central Fund of Immovables.

Konferencje przy warszawskim lotnisku

Hotel oferuje aż 16 sal konferencyjnych, z czego 5 sal położonych na parterze budynku można połączyć w jedną – salę Plenarną - która będzie stanowiła miejsce dla 420 osób, 6 sal na pierwszym piętrze łączących się ze sobą w jasną salę na Antresoli o powierzchni 50 m2 każda, salę Belvederską także na pierwszym piętrze, która posiada wyjście na taras oraz 4 małe pokoje VIP z toaletami i szatniami. Baza noclegowa obiektu to 146 nowoczesnych pokoi oraz 8 pokoi z tarasami, w tym jeden apartament dla niemal 300 osób.

Obecnie w hotelu Warsaw Plaza obowiązują specjalne propozycje dla organizatorów konferencji i spotkań biznesowych. Do końca sierpnia sala konferencyjna wraz z wyposażeniem multimedialnym, całodzienną przerwą kawową, lunchem w formie bufetu, darmowym parkingiem przez hotelem oraz parkingiem podziemnym za 20 zł kosztuje tylko 109 zł. Do tego pokój dwuosobowy ze śniadaniem za 230 zł. Co więcej, jeśli szukamy miejsca na spotkanie biznesowe i potrzebujemy profesjonalnie wyposażonej sali z porannym serwisem kawowym to Warsaw Plaza oferuje nam to za 500 zł. A pokój jednoosobowy ze śniadaniem za 200 zł.

Warsaw Plaza to także elegancka restauracja Moments serwująca dania kuchni europejskiej i fusion, jak sama nazwa wskazuje jedyny i niepowtarzalny bar One Only serwujący drinki i oryginalną włoską, a także Personal SPA System, który spowoduje, że z usług spa skorzystamy bez wychodzenia z pokoju.  

Ponadto, w hotelu znajduje się parking podziemny dla 64 aut i parking zewnętrzny. Hotel zapewnia także transfer z lotniska.