Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Willa Flora

Wielkopolska 18, 70-451 Szczecin
http://www.willa-flora.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Willa Flora

Nowy hotel apartamentowy w Szczecinie od dziś przyjmuje gości

Data aktualności: 11-01-2017

 • Nowy hotel apartamentowy w Szczecinie od dziś przyjmuje gości - Willa Flora

  Już od pierwszych dni nowego roku wiele dzieje się na rynku szczecińskich sal konferencyjnych. Dziś pierwszych gości przyjął długo oczekiwany, trzygwiazdkowy hotel apartamentowy Willa Flora, mieszczący się przy ulicy Wielkopolskiej.

   

   

  Nowy ośrodek zajął kompleksowo zrewitalizowaną willę w stylu klasycystyczym, wybudowaną na początku ubiegłego stulecia. Inwestor, szczecińska firma DNHS Poland, zakupiła tę nieruchomość od Związku Kombatantów. Autorem projektu było biuro architektoniczne Wojciecha Kamińskiego, zaś za wykonanie odpowiadała lokalna firma budowlana TP Szulc S.C. Prace budowlane, remontowe i wykończeniowe zajęły łącznie 3 lata. Ich efektem jest hotel oferujący gościom 15 pokoi 2-osobowych, 3 1-osobowe oraz 6 pokoi dla 4 osób. Łącznie ośrodek zakwaterować może 57 gości. Pomieszczenia na najwyższym piętrze zostały wyposażone w klimatyzację. Jak zapewniają właściciele, w pozostałych pokojach dzięki grubym murom nie było to konieczne.

   

   

  Wnętrza utrzymane zostały w jasnej, ciepłej kolorystyce. Meble na wymiar wykonała firma rzeszowska firma Wilimex Contract, zaś tkaniny dostarczyła firma Apriori Szczecin.

   

   

  Do dyspozycji organizatorów większych spotkań lub konferencji właściciele oddają 2 sale, mieszczące się w sąsiadującej z obiektem Willi Ogrody. Pierwsza z nich, Restauracyjna, pomieścić może do 60 osób w układzie kinowym i do 45 osób w układzie podkowy. Mniejsze z pomieszczeń, Sala Letnia, posłuży do zorganizowania wydarzenia na 50 osób w układzie kinowym i do 30 osób w układzie podkowy. Sale wyposażone są w rzutnik z ekranem, flipcharty oraz dostęp do Internetu. Istnieje także możliwość zorganizowania kameralnego spotkania lub szkolenia w samym budynku Willi Flory. Do tego celu posłużyć może Sala Śniadaniowa, poza godzinami wydawania gościom hotelu posiłków. Pomieszczenie przyjąć może do 30 osób w układzie kinowym. Na życzenie organizatorów personel hotelu zapewnia gościom serwis kawowy oraz biznesowe lunche.

   

  Po zakończonej konferencji, goście mogą zregenerować siły w działającym na terenie ośrodka centrum Wellness & Spa z sauną i siłownią, a także odpocząć na hotelowym tarasie. Zmotoryzowani przyjezdni mogą skorzystać z położonego przed budynkiem parkingu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: