Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim otrzymał nominację do  prestiżowej nagrody MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue. Wśród obiektów, które walczyć będą o palmę pierwszeństwa w kategorii Unique venue, znalazł się również łódzki Hotel Tobaco.

Ogłoszono nominacje do nagrody MP Power Awards w kategorii MP Power Venue. Wyróżnione zostały obiekty ze szczególnym potencjałem organizacyjnym na rynku eventowym. Nominację dla najlepszego miejsca w kategorii Unique venue otrzymał, między innymi, czterogwiazdkowy Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

Jak skomentował wybór konkursowego jury Artur Trukawiński, Cluster General Manager Zamku Biskupiego oraz – również nominowanego – Hotelu Tobaco w Łodzi, znalezienie się w grupie wyróżnionych obiektów do organizacji różnego rodzaju wydarzeń to ogromny awans dla obydwu zespołów. Nominacja w aż dwóch kategoriach, tj. Biznes venue i Unique venue, jest efektem niepowtarzalnego charakteru tych hoteli. „Jest nam ogromnie miło znaleźć się wśród obiektów najbardziej wyselekcjonowanych marek z wypracowaną już reputacją” – podkreśla Artur Trukawiński.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się ostatniego dnia Meetings Week Poland, 24 marca, podczas uroczystej gali MP Power Night, która będzie mieć miejsce na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.