Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 20-24.03 Spotkanie Meetings Week Poland 2017


Zapowiedź: 20-24.03 Spotkanie Meetings Week Poland 2017

Zapowiedź: 20-24.03 Spotkanie Meetings Week Poland 2017Na zdjęciu: Meetings Week Poland 2017 konferencja

W dniach 2024 marca przestrzenie Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie staną się areną V edycji spotkania Meetings Week Poland. Jest to jedna z najważniejszych imprez branży eventowej, skupiająca organizatorów i dostawców usług z całego kraju.

Pięciodniowy program wydarzenia obfitować będzie w konferencje, spotkania networkingowe i panele dyskusyjne. Goście będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i perspektywach w branży, wysłuchać prelekcji zaproszonych ekspertów, nawiązać kontakty biznesowe, a także zaprezentować swoją ofertę i zapoznać się z propozycjami innych podmiotów rynku MICE.

Wydarzenie otworzy konferencja Poland – Meeting Destination. Motywem przewodnim będzie przyszłość krajowego przemysłu spotkań i jego rola w rozwoju naszej gospodarki. Zaprezentowane zostaną także wyniki najnowszego raportu nt. biznesu eventów w Polsce. Tego samego dnia odbędzie się coroczne, zamknięte spotkanie regionalnych Convention Bureaux z Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

Drugi dzień Meetings Week Poland zainauguruje organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej spotkanie pod hasłem „Nie tylko event jest wyzwaniem”. Program obejmować będzie wykłady zaproszonych ekspertów, debaty oraz porady dla osób rozpoczynających działalność w branży wydarzeń.

22 marca odbędzie się z kolei konferencja Inspiration Booster. Jej celem będzie zainspirowanie i umotywowanie przedsiębiorców działających na rynku MICE. Zaproszeni stratedzy i praktycy biznesu podzielą się z gośćmi spotkania swoją wiedzą, jak tworzyć wartość firmy, budować relacje wewnętrzne i jak zarządzać zmianą w przedsiębiorstwie.

Dzień później Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce zaprosi na XVII Europejską Akademię Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Dyskusji poddane zostaną aktualne problemy i szanse rozwoju branży. Warsztaty poprzedzą wykłady ekspertów nt. zmian w przepisach prawnych i finansowych, dotyczących organizatorów konferencji oraz współpracy z zagranicznymi podmiotami.

W piątek odbędą się aż trzy wydarzenia. Forum Obiektów to organizowane w nowoczesnej formule spotkanie edukacyjne dla hotelarzy i reprezentantów centrów konferencyjnych. Nie zabraknie tu krótkich, autorskich wystąpień specjalistów z branży oraz prezentacji CASE STUDIES, dotyczących obiektów nominowanych do MPI Power Awards. Tego samego dnia odbędzie się XII Konferencja Future Leaders Forum. Program wydarzenia obejmie warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z dziedziny turystyki biznesowej, podzielone na sesje tematyczne. Zamiarem organizatorów było ukazanie młodym adeptom branży eventów najpełniejszej perspektywy ścieżki ich karier. W ramach programu spotkania przedstawione zostaną wyniki konkursu, w którym studenci mają szansę wykazać się kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

Finałowym akcentem tegorocznej edycji Meetings Week będzie gala finałowa konkursu MP Power Awards, na której nagrodzone zostaną najlepsze realizacje i praktyki we wszystkich sektorach branży MICE – eventy, incentive travel, kongresy, realizacje multimedialne, cateringi, team buildings, i CSR. Zaprezentowane zostaną miejsca i obiekty z największym potencjałem konferencyjnym.

Gala odbędzie się na terenie służewieckiego Toru Wyścigów Konnych. Wstęp na podstawie zaproszeń.