Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 23.03 XVII Akademia SKKP

XVII Europejska Akademia Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów

03.02.2017

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce zaprasza 23 marca tego roku na coroczne spotkanie specjalistów z branży eventowej. Jakie możliwości i perspektywy otwierają się przed tą gałęzią gospodarki? Dowiemy się podczas konferencji.

 

 

Jak co roku, na wiosnę, odbywa się organizowana przez SKKP Europejska Akademia Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Tym razem wydarzenie będzie częścią cyklu Meetings Week Poland 2017. Uczestnicy spotkania będą mieli szansę wziąć udział w dyskusji na temat aktualnej sytuacji w branży MICE, jej problemach, a także szansach w bliższej i dalszej przyszłości oraz wizji rozwoju.

 

 

W programie konferencji znajdą się warsztaty prowadzone przez krajowych ekspertów z branży. Spotkanie dotyczące up-sellingu i cross-sellingu w usługach konferencyjnych poprowadzi prof. Magdalena Kachniewska, zaś część poświęconą prezentacji i promocji eventów w mediach społecznościowych – Dagmara Plata – Alf. Zajęcia poprzedzą prelekcje o zmianach w przepisach prawnych i finansowych dotyczących organizatorów spotkań oraz na temat zasad współpracy ze stowarzyszeniami międzynarodowymi.

 

 

Liczba zaproszeń na warsztaty jest ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Początek spotkania w czwartek, 23 czerwca 2017 r. o godz. 10:00 w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, przy ul. Stokłosy 3.

 

 

Do 10 lutego 2017 r. przedłużony został termin nadsyłania zgłoszeń do plebiscytu MP Power Awards oraz towarzyszącego mu konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej. Celem organizatorów jest wyróżnienie najlepszych wydarzeń i projektów z branży, wskazanie miejsc z najlepszym potencjałem eventowym, a także nagrodzenie osobistości i ekspertów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne