Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    W Kielcach odbyła się pierwsza edycja Events Festival


W Kielcach odbyła się pierwsza edycja Events Festival

W Kielcach odbyła się pierwsza edycja Events FestivalNa zdjęciu: Events Festival Kielce konferencja 2017

Na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce 16 lutego br. miała miejsce premierowa edycja wydarzenia Events Festival, zapowiadanego przez nas w tej wiadomości. Poza częścią konferencyjną odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu Event’s Awards.

W ramach zakończonej już konferencji Events Festival uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji doświadczonych praktyków z branży spotkań, m.in. Agnieszki Sadowskiej z Fundacji Sarigato („Jak skutecznie wykorzystać eventy charytatywne do angażowania jak największej ilości uczestników”). Nie zabrakło również miejsca na sesje networkingowe, sprzyjające integracji uczestników, wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Spotkania te odbyły się w wieży widokowej kieleckiego obiektu wystawienniczego.

Paulina Pięta, pomysłodawczyni konferencji i autorka bloga eventualnie.com, podsumowuje wydarzenie – Bardzo się cieszę, że pierwsza edycja Events Festival ujrzała światło dzienne. Przyjechali ludzie z różnych regionów Polski, mało było jednak lokalnych firm, co prowadzi do prostych wniosków. Była to pierwsza konferencja, która pozwoliła na integrację i networking na najwyższym poziomie.

Jak dodaje ekspertka, spotkania przyniosły efekty w postaci nawiązanej współpracy. Zapowiada również, że kolejna edycja wydarzenia będzie jeszcze ciekawsza i bogatsza o doświadczenia oraz wnioski z pierwszego Events Festival.

W konkursie Event’s Awards główne wyróżnienie w kategorii "Eventu do 100 osób" otrzymali organizatorzy wydarzenia Nozbe Mobile Photo Trip. W kategorii "Event powyżej 100 osób" nagrodzeni zostali twórcy Charytatywnego Fluomaratonu Zumba dla serwisu karmimypsiaki.pl. Grand Prix z największą ilością internetowych głosów zdobyło Nozbe Mobile Photo Trip. Zwycięzcy otrzymali statuetki Events Festival oraz nagrody o łącznej wartości ponad 10 tys. zł.

Druga edycja Events Festival startuje już w październiku 2017 roku.