Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Klony BOŚ Banku przyznane – laureatami trzy zachodniopomorskie hotele

Nagrody BOŚ hotele

09.02.2017

Bank Ochrony Środowiska nagrodził działające w regionie Pomorza Zachodniego przedsiębiorstwa, którym na co dzień udaje się pogodzić efektywność działań biznesowych z wprowadzaniem harmonii ze środowiskiem naturalnym.

 

 

W styczniu br. rozpoczął się nowy projekt Banku Ochrony Środowiska – honorowanie nagrodami, Klonami, polskich firm za działalność proekologiczną. Podczas pierwszej gali regionalnej, w Szczecinie, wśród wyróżnionych przez Bank Ochrony Środowiska firm znalazła się spółka Zdrojowa Invest&Hotels, budująca hotel Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Obiekt ten to pierwszy w Polsce hotel o statusie pięciogwiazdkowca, który zaprojektowany został i powstaje od podstaw według wytycznych ekologicznego certyfikatu Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Ten największy nad Morzem Bałtyckim kompleks hotelowy wyróżniony został w kategorii: Innowacja ekologiczna. Doceniono m.in. wysoką efektywność armatury sanitarnej oraz wykorzystanie wody deszczowej do zasilania części toalet. Daje ono oszczędność wody pitnej aż o 50 proc. w odniesieniu do standardowych budynków.

 

 

W kategorii Znaczący efekt ekologiczny nagrodę otrzymał świnoujski czterogwiazdkowy hotel Ewerdin. W tym położonym na wydmach kompleksie zastosowano szereg proekologicznych rozwiązań, takich jak: wpływające na oszczędność energii pompy ciepła.

 

 

W tej samej kategorii wyróżniono Ośrodek Wypoczynkowy „Alka” w Ustroniu Morskim. W jego budynku, dzięki przeprowadzonej termomodernizacji, aż o 35 procent zmniejszone zostało zapotrzebowanie na ciepło.

 

 

Wielki finał oraz uroczyste rozdanie Klonów odbędzie się jesienią tego roku w Warszawie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne