Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Topacz

Ślęza ul. Główna 12, 55-040 Ślęza
http://www.zamektopacz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Gizicka Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu 783 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Zamek Topacz

Spa, pokoje i nowa sala konferencyjna w nowej części Zamku Topacz

Data aktualności: 25-03-2016

 • Spa, pokoje i nowa sala konferencyjna w nowej części Zamku Topacz - Zamek Topacz

  Zamek Topacz w Ślęzy, niedaleko Wrocławia, udostępnił dla gości nową, najważniejszą część kompleksu. Znajdują się w niej pokoje, sala konferencyjna, restauracja oraz spa i wellness.

   

  Zamek Topacz nazwę swoją zaczerpnął od miejsca, w którym się znajduje, jednak dotąd część zamkowa nie była dostępna dla gości. Trwały w niej prace budowalne i modernizacja po to, by w końcu mogła przyjąć gości. I tak się stało w marcu br. W zamkowej części kompleksu znajduje się restauracja, pokoje hotelowe, a także sala konferencyjna z kominkiem i tarasem. W podziemiach budynku znajdziemy butikowe spa oraz strefę wellness i jacuzzi z kominkiem.

   

  Kompleks Zamek Topacz funkcjonuje jako resort hotelowy od 2011 roku. Wówczas do dyspozycji gości były cztery budynki, które nazwy zaczerpnęły ze swoich dawnych funkcji: Domek Ogrodnika, Spichlerz, budynek Rządcówki oraz budynek Oficyny, a w nich pokoje hotelowe na poziomie czterech gwiazdek, centrum konferencyjne oraz sala bankietowa dla 250 osób. Część zamkowa, od XIV wieku, w którym powstała, była do tej pory wiele razy rozbudowywana i zaniedbywana na tyle, by niszczeć. Dopiero obecni właściciele przywrócili jej dawną świetność. Na terenie kompleksu mieści się także Muzeum Motoryzacji z kolekcją ponad 100 pojazdów polskiej produkcji oraz największą w naszym kraju kolekcją samochodów Rolls Royce & Bentley. Zamek Topacz położony jest na 50-hektarowym terenie, niedaleko najważniejszego miasta w regionie, Wrocławia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: