Wyjazd do Zakopanego wcale nie musi wiązać się z hałasem na Krupówkach, zgiełkiem miasta i tłumem na drogach. Wystarczy dobrze wybrać miejsce pobytu, odnajdzie się pożądany spokój na każdą okazję – czy konferencję lub wyjazd integracyjny, czy rodzinny odpoczynek. Takim miejscem z pewnością są pensjonaty Antałówka.

Zespół Pensjonatów Antałówka to dwa trzygwiazdkowe pensjonaty położone na wzgórzu o tej samej nazwie, w największym górskim kurorcie w Polsce – Zakopanem, wśród lasów i gór, z przepięknym widokiem na Tatry. To położenie gwarantuje odpoczynek od pierwszych chwil spędzonych w tym miejscu i doskonałe warunki pracy podczas szkoleń czy konferencji.

Zespół Pensjonatów Antałówka Zakopane sale konferencyjne

Konferencje wśród zieleni w Tatrach

W pensjonatach Antałówka obok bogatego i zróżnicowanego zaplecza noclegowego, typowego dla pensjonatów, jest również nietypowe dla tego rodzaju obiektów nowoczesne zaplecze konferencyjne. Hotel oferuje 3 sale konferencyjne. Pierwsza z nich – największa, pomieści jednocześnie 150 osób w ustawieniu teatralnym. Jej powierzchnia to 144 mkw. Mniejsza sala pomieści 70 osób w tym samym ustawieniu i mierzy 90 mkw., a najmniejsza mierzy 84 mkw. i pomieści kinowo 60 osób. Istnieje również możliwość podzielenia każdej z sal na mniejsze za pomocą mobilnych ścianek. W ten sposób w Antałówce mogą odbywać się jednocześnie różnego rodzaju event – od dużych konferencji po kameralne spotkania biznesowe.

Zespół Pensjonatów Antałówka sale konferencyjne ZakopaneZespół Pensjonatów Antałówka sale konferencyjne Zakopane

Do organizacji bankietów, które są idealnym zwieńczeniem każdej konferencji czy długiego dnia podczas wyjazdu integracyjnego, przystosowane są również sale restauracyjne. Większa stanowi miejsce dla 120 osób, mniejsza – w pensjonacie Antałówka II – dla 60. Co więcej, w Antałówce I jest sala bankietowa oraz drink bar. Pensjonat zapewnia bezpłatny parking oraz dodatkowo płatne garaże. Na odpoczynek po konferencji czy przerwę w trakcie szkolenia doskonale nadają się również ogródki – letni na tarasie i duży ogród z placem zabaw.

Noclegi w Tatrach, basen i kręgielnia

Baza noclegowa pensjonatów Antałówka jest bardzo zróżnicowana. Łącznie to 144 miejsca w 80 pokojach i apartamentach. Zaplecze noclegowe tworzy: 28 pokoi jednoosobowych, 11 pokoi dwuosobowych, 15 dwuosobowych pokoi typu studio, 10 trzyosobowych pokoi typu studio, 15 dwuosobowych apartamentów oraz 1 apartament czteroosobowy. Wszystkie pokoje są wygodne i komfortowe, a ze względu na ich rozmaite pojemności i powierzchnię każdy znajdzie odpowiedni pokój na daną okazję.

Zespół Pensjonatów Antałówka sale konferencyjne ZakopaneZespół Pensjonatów Antałówka sale konferencyjne Zakopane

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego, pograć w piłkarzyki czy w bilard. A prezentem od pensjonatu dla gości, którzy decydują się na minimum dwa noclegi jest darmowy wstęp do Aqua Parku Zakopane oraz zniżka na wstęp do kręgielni, która również mieści się w zakopiańskim Aqua Parku.