Znaleźć miejsce w Zakopanem na kameralną konferencję nie jest łatwo. Wszędzie tłum i gwar, zamiast górskiego klimatu i spokoju. Jednak są takie miejsca, gdzie można znaleźć atmosferę skupienia i kameralnego relaksu. Na przykład w Zespole Pensjonatów Dolina Białego.

Zespół Pensjonatów Dolina Białego to kilka budynków na ładnie utrzymanym terenie zielonym położonych tuż obok centrum miasta. W skład zespołu wchodzą: Pensjonat Biały Potok, Pensjonat Telimena, Willa Pan Tadeusz oraz Karczma Biały Potok. Wszystkie budynki utrzymane są w klasycznej górskiej stylistyce.

Sale konferencyjne w górach

Zaplecze konferencyjne tego miejsca rozłożone jest na wszystkie budynki wchodzące w skład zespołu pensjonatów. W Białym Potoku mieści się sala dla 80 osób, w Pensjonacie Telimena znajdują się trzy sale mieszczące od 30 do 40 osób, a w Willi Pan Tadeusz znajdziemy salę konferencyjną stanowiącą miejsce na event dla 80 osób. Także karczma przystosowana jest do organizacji bankietów nawet dla 150 uczestników.

Dolina Białego Zakopane konferencje Jeśli wyjazd integracyjny czy konferencja to także nocleg. W Dolinie Białego jednocześnie może nocować 161 osób. W Pensjonacie Biały Potok znajduje się 1 pokój jednoosobowy, 10 pokoi dwuosobowych, 2 rodzinne pokoje typu studio dwuosobowe, 7 apartamentów dwuosobowych oraz 12 apartamentów trzyosobowych. W pensjonacie Telimena możemy wybierać między 3 pokojami jednoosobowymi, 15 pokojami dwuosobowymi, 3 pokojami trzyosobowymi, 3 rodzinnymi pokojami typu studio trzyosobowe oraz 1 dwuosobowym apartamentem. Z kolei Willa Pan Tadeusz oferuje dwa pokoje jednoosobowe, 12 pokoi dwuosobowych, 1 pokój trzyosobowy oraz 2 apartamenty dwuosobowe.

Relaks i zabawa w centrum Zakopanego

Dodatkowo szlaki na wędrówki piesze oraz trasy rowerowe całkiem za darmo. A jeśli zostaniemy w tym miejscu minimum dwie noce, mamy zniżkę na wstęp do Aqua Parku Zakopane, który oferuje baseny z wodami termalnymi, baseny sportowe i rekreacyjne, taras z basenem zewnętrznym i placem zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, Świat Saun, kręgielnię oraz fitness club. W górskim pensjonacie nie może zabraknąć również spa – z usług masażu i innych zabiegów relaksacyjnych można skorzystać z centrum spa wellness, które mieści się w pensjonacie Biały Potok.