Z wiekiem przychodzi doświadczenie, a praktyka jest szczególnie ceniona w branży spotkań. Polskie Tatry S.A. w swoich pensjonatach od 25 lat goszczą zarówno tych, którzy w górach zawitali, aby odpocząć, jak i tych, co chcą w Zakopanem popracować. Tu jednak nie spoczywa się jubileuszowo na laurach, lecz podąża z duchem czasu, realizując kolejne innowacyjne projekty. One sprawią, że poczujesz się jak w domu. Albo praca, albo czas z rodziną? Nie w Dolinie Białego. Na konferencje w górach jedź z najbliższymi!

Chciałbyś móc zabrać ze sobą w podróż służbową dzieci, by i one mogły cieszyć się pobytem w pięknym miejscu? W Zespole Pensjonatów Doliny Białego urzeczywistnisz ten plan. Blisko centrum Zakopanego, ale w spokojniejszej części miasta, niedaleko wejścia do Doliny Białego, znajduje się kompleks, który zapewni miejsce na spotkania biznesowe, jak i relaks oraz nacieszenie się otoczeniem gór. Dwa trzygwiazdkowe pensjonaty: Biały Potok, Telimena oraz zabytkowa Willa Pan Tadeusz oferują doskonałe warunki, by pracę zawodową połączyć z zabawą razem z rodziną. 

Sale konferencyjne w Zakopanem

Przyjrzyjmy się najpierw przestrzeniom, w których mogą odbyć się konferencje czy szkolenia. W Pensjonacie Biały Potok znajduje się sala konferencyjna, która pomieści 80 osób w układzie teatralnym. Podobne możliwości stwarza sala w stylowej Willi Tadeusz, natomiast w Pensjonacie Telimena 3 mniejsze przestrzenie zapewnią dogodne miejsce na warsztaty czy zebrania. Dzięki dostępowi do światła dziennego sale są jasne, utrzymane w górskiej stylistyce, z pięknym widokiem na okolicę. Nowoczesne wyposażenie (projektory multimedialne, rzutnik, ekran, nagłośnienie, a w Pensjonacie Biały Potok - podest sceniczny), dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz bezpłatny parking zapewnią zorganizowanie wydarzenia biznesowego na najwyższym poziomie. A po pracy...

Atrakcje dla małych i dużych gości Zespołu Pensjonatów Dolina Białego

...a po pracy nie trzeba dzwonić do rodziny i pytać, jak im minął dzień. Pobyt w pięknym miejscu można spędzić wspólnie! Pensjonaty Dolina Białego od 25 lat goszczą klientów biznesowych oraz tych, którzy Zakopane wybrali na wakacje. Dlaczego by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Podczas gdy jeden z rodziców uczestniczy w konferencji, drugi może skorzystać z wielu atrakcji dostępnych w Dolinie Białego. A lista jest długa. Zacznijmy od nowości  – w przyszłym tygodniu otwarta zostanie nowa sala zabaw, więc ewentualny deszczowy dzień nie zagrozi dobremu samopoczuciu maluchów. W sali zabaw zaś na potomstwo czekają: ściana wspinaczkowa z motywem geometrycznym gór, wyłożona miękkimi kamieniami zjeżdżalnia do "rzeki", przypominające kolejkę górską oświetlenie, ruchomy most zawieszony na linach, a także brykanie w strefie aktywności ruchowej z drążkami, drabinkami, linami i uchwytami. A w słoneczne dni dzieci mogą spędzić czas na placu zabaw położonym przy świerkowym lesie. Jak widać, wszystkie atrakcje przygotowane z myślą o maluchach, inspirowane są naturalnym otoczeniem pensjonatów – Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Oferta Strefy Rodzinnej obejmuje także kreatywne zajęcia z osobistymi trenerem lub zabawę z certyfikowanym animatorem. Dla zachowania równowagi sił, opiekunowie mogą w tym czasie skupić się na własnym relaksie. W pensjonacie Biały Potok czeka na nich kryty basen, sauna i sala fitness. I wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Restauracje, pokoje i rekreacja w otoczeniu Tatr

Przed i po zakończonej konferencji rodzina może wybrać się na wspólny posiłek do jednej z 3 sal restauracyjnych i skosztować dań kuchni polskiej i regionalnej. Co warte spostrzeżenia, menu, także to komponowane dla dzieci, oparte jest na świeżych warzywach i owocach, nabiałach oraz wędlinach pochodzących od lokalnych dostawców. Za pysznym smakiem nie stoją "ulepszacze" ani konserwanty, lecz wyobraźnia szefów kuchni i umiejętność przygotowania dla najmłodszych gości posiłków zdrowych, ręcznie robionych i o atrakcyjnych nazwach (z możliwości spróbowania Kotlecików Marsjańskich czy Szpiega z Krainy Deszczowców skorzysta nawet największy z niejadków). Dobrym pomysłem jest też spędzenie popołudnia w Karczmie Biały Potok. W zimowe miesiące gości ogrzeje kominek, a w letnie ucieszy możliwość spróbowania dań kuchni góralskiej na świeżym powietrzu - w letnim ogródku.

Po posiłku można odpocząć w pokoju: Pensjonat Biały Potok, Telimena i zabytkowa Willa Pan Tadeusz mają ich łącznie 74, co pozwala zakwaterować ponad 160 osób

Willa Pan Tadeusz

A jeśli Ty i Twoi bliscy lub współpracownicy macie jeszcze chęć na więcej rozrywki, zajrzyjcie do Aqua Parku Zakopane. Kompleks basenów, kręgielnia, sauny, Aqua Bar i kolejna sala zabaw dla dzieci. Aktywnie spędzicie też czas w hali tenisowej obok pensjonatów. Zajęcia prowadzi Alfred Chrobak, zwycięzca międzynarodowych turniejów. Lekcje tenisa mogą też pobrać dzieci. 

Po pobycie w Dolinie Białego dzieci na hasło: "Mama/tata jedzie na konferencję", zaczną z zapałem pakować swoje plecaki!