Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Anioł Wita

Krajno Drugie 200, 26-008 Górno
http://aniolwita.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Anioł Wita

Nowy obiekt na konferencje i szkolenia w Górach Świętokrzyskich

Data aktualności: 19-03-2015

  • Nowy obiekt na konferencje i szkolenia w Górach Świętokrzyskich - Anioł Wita

    Świętokrzyski pensjonat Anioł Wita po kilku miesiącach funkcjonowania doczekał się trzech gwiazdek – obiekt oferuje klientom biznesowym obszerną salę konferencyjno-bankietową.

     

    Położony u podnóża gór pensjonat w Górnie od niedawna może pochwalić się trzema gwiazdkami. Obiekt oferuje swoim gościom 13 dwuosobowych pokoi – w pełni klimatyzowanych, z dostępem do telewizji i Internetu. Na klientów czeka również sala konferencyjno-bankietowa stworzona do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych czy też imprez integracyjnych w gronie do 250 osób. Znajdujący się w bliskiej odległości od Kielc pensjonat, to propozycja dla tych, którzy oprócz konferencji z dala od zgiełku miejskiego, cenią sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: