Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Grand Hotel Kielce

Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce
www.grandhotelkielce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Domagała 697 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Grand Hotel Kielce

Nowe sale na konferencje dla 1000 osób w kieleckim Best Western

Data aktualności: 15-01-2016

  • Nowe sale na konferencje dla 1000 osób w kieleckim Best Western - Best Western Grand Hotel Kielce

    Nowy kompleks konferencyjno-eventowy hotelu Best Western Grand Hotel w Kielcach został oficjalnie otwarty. Obiekt oddał do użytku 1800 mkw. powierzchni eventowej, w tym siedem sal konferencyjnych.


    Rozbudowa hotelu w Kielcach trwała ponad rok. Czterogwiazdkowiec Best Western Grand Hotel tuż przed końcem 2015 r. oddał do użytku kompleks konferencyjno-eventowy o powierzchni 1800 mkw. Przestrzeń ta podzielona jest na siedem sal. Największa z nich mierzy 550 mkw., mniejsza 420 mkw., a kolejne od 290 do 40 mkw. Sale podzielone są mobilnymi ściankami, co umożliwia łączenie ich i tym samym organizację eventu nawet dla 1000 gości jednocześnie. To największy tego typu obiekt w regionie. W hotelu znajduje się winda umożliwiająca przewożenie wielkogabarytowych przedmiotów, np. samochodu. Baza noclegowa obiektu to 118 pokoi i cztery apartamenty. Co więcej, w hotelu znajdują się restauracje, klub muzyczny dla 300 osób, jedyne w województwie kasyno, gabinet odnowy biologicznej, sala fitness oraz pasaż handlowo-usługowy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: