Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Cristal

Lipowa 3/5, 15-424 Białystok
www.cristal.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Lewkowicz specjalista ds. marketingu +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Hotel Cristal

Nowe inwestycje w białostockim Best Westernie

Data aktualności: 06-02-2017

 • Nowe inwestycje w białostockim Best Westernie - Best Western Hotel Cristal

  Szykują się kolejne zmiany w Best Western Cristal. Goście białostockiego hotelu wkrótce będą mogli podziwiać między innymi nowe logo obiektu i wypoczywać w odświeżonych pokojach. A to tylko część planowanych w 2017 roku inwestycji.

   

   

  Aby uczcić 65. rocznicę powstania hotelu i kontynuować podnoszenie standardu, zaplanowano szereg kolejnych modernizacji. W wyniku prowadzonych etapami od 2007 r. prac położony w centrum stolicy Podlasia, przy ul. Lipowej 3/5 obiekt zyskał nową restaurację i część przestrzeni wspólnych. Korytarze i pokoje otrzymały wystrój inspirowany widokami dawnego i obecnego Białegostoku.

   

   

  Obecnie trwa następna faza przebudowy hotelu. Do końca 2017 r. ma potrwać kompletny remont pokoi. Na poziomie -1 powstanie nowoczesny basen wraz ze strefą rekreacji oraz SPA. W planach jest również odtworzenie fasady budynku wraz z nowym logo oraz jednym z symboli miasta – zabytkowym neonem „Dama Kameliowa” autorstwa Placydy Bukowskiej. Best Western Hotel Cristal zyskać ma także nową salę restauracyjną z kuchnią otwartą dla gości. Jak zapewnia personel, prowadzone prace nie wpłyną na bieżące funkcjonowanie hotelu.

   

   

  Best Western Hotel Cristal to trzeci hotel w Białymstoku, mogący poszczycić się od końca ubiegłego roku statusem czterogwiazdkowym. Jak podkreśla dyrekcja obiektu, spełniał on od dawna wymogi niezbędne do podwyższenia kategorii, brakowało jedynie dodatkowej windy, którą dobudowano w 2016 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne