Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Klonowa 16, 97-213 Smardzewice
www.centrummolo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Wuls Kierownik marketingi i sprzedaży (044)...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

Sale konferencyjne z widokiem na jezioro - Centrum Molo pod Łodzią

Data aktualności: 28-09-2015

 • Sale konferencyjne z widokiem na jezioro - Centrum Molo pod Łodzią - Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO

  "Konferencje w centrum" wcale nie muszą być okraszone korkami i zgiełkiem miasta. Zwłaszcza jeśli wybierze się Centrum Molo w… centrum Polski. Znajdujący się godzinę drogi od Łodzi, półtorej godziny - od Warszawy obiekt zapewnia profesjonalne i nowoczesne zaplecze konferencyjne.

   


  Centrum Molo zlokalizowane jest w niewielkiej miejscowości Smardzewice w centralnej Polsce wśród lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, nad Zalewem Sulejowskim. Taka lokalizacja zapewnia ciszę i dobrą aurę na szkolenie, wypoczynek czy zabawę podczas wyjazdów integracyjnych oraz wygodę podczas organizowania biznesowych spotkań. Dobry dojazd do największego miasta w województwie i największego miasta w Polsce to dodatkowy atut. Ponadto tereny wokół, wygodne wyposażenie hotelu i dobre jedzenie sprawiają, że chce się tu wracać.

   


  Konferencje pod Łodzią

   


  Zaplecze konferencyjne Centrum Molo to sześć sal konferencyjnych, których nazwy zaczerpnięte są od… żagli. Poza nazwami pomieszczenia mają coś jeszcze z wodą wspólnego. Mianowicie – niepowtarzalny widok na Zalew Sulejowski. Największa z sal – Genua - mierzy 171 mkw. i może pomieścić w ustawieniu teatralnym 190 osób. Jest ona połączone z drink barem, co daje szerokie możliwości jeśli chodzi o rodzaje organizowanych imprez. Kolejna pod względem wielkości jest sala Fok o powierzchni 67 mkw. To pomieszczenie pomieści w tym samym ustawieniu 55 osób.

  Pozostałe sale są mniejsze – trzy z nich (Kliwer, Grot i Marsel) mierzą po 40 mkw. i po tyle osób mogą pomieścić, a czwarta (Topsel) ma 24 mkw. i stanowi miejsce na spotkanie biznesowe dla 19 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, system całkowitego zaciemnienia, ekran, flipchart, sprzęt audiowizualny oraz łącze internetowe. Dodatkowo można wypożyczyć tu projektor multimedialny, nagłośnienie przenośne, odtwarzacz DVD, CD i telewizor. Co więcej, sale mają dostęp do światła dziennego.

   


  Integracja, relaks i zabawa w centrum Polski  Baza noclegowa Centrum Molo jest różnorodna i niemała. Liczy 99 pokoi. 23 z nich są jednoosobowe, 63 to twiny, 5 jest trzyosobowych, a 2 z nich to pokoje z łożem małżeńskim, co daje łącznie 180 miejsc noclegowych.
  Jeśli okolica sprzyja wypoczynkowi to i właściciele Centrum Molo postanowili go ułatwić. Do dyspozycji gości jest tu przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu, a także boiska do piłki nożnej, badmintona i siatkówki plażowej. W Centrum można również dobrze zjeść. Domowe, polskie jedzenie serwowane jest w restauracji nad samym Zalewem.


  A ponieważ obiekt należy do grupy hotelowej Molo razem z hotelem Magellan i hostelem Molo, goście Centrum mogą bezpłatnie korzystać z basenu w hotelu Magellan, który zlokalizowany jest 12 km dalej, w Bronisławowie.

Oferty specjalne

 • Lubimy poniedziałki

  Znamy powód aby polubić poniedziałki! Szkolenia w Centrum MOLO to czysta przyjemności i zysk.  
 • Jesienno - Zimowa Oferta Konferencyjna

  50 % rabatu na sale konferencyjne do 40 % rabatu na uslugi noclegowe Gratis: wyposażenie sali konferencyjnej (rzutnik, ekran, flipchart, internet), parking, ogrzewany namiot. Oferta ważna od listopada 2010 do lutego 2011
 • Oferta specjalna