Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum szkoleniowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości Alter

Al. Warszawska 102, 20-824 Lublin
www.alter.info.pl/sale-szkoleniowe

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Nowicka-Biszkont spec. ds szkoleń 690 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum szkoleniowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości Alter

Nowoczesne konferencje w Lublinie? Sprawdź nowe sale w Alter

Data aktualności: 24-08-2015

 • Nowoczesne konferencje w Lublinie? Sprawdź nowe sale w Alter - Centrum szkoleniowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości Alter

  Od tego roku organizatorzy eventów z Lublina mają do dyspozycji kolejne nowe, profesjonalnie przygotowane na konferencje miejsce. Jest to Inkubator Przedsiębiorczości Alter, który dysponuje dwiema salami konferencyjnymi dla 80 osób.

   

  Obiekt ma wygodną lokalizację dla organizatorów konferencji i gości zarówno z Lublina, jak i innych miast. Znajduje się przy trasie Warszawa – Lublin, a dokładnie przy Al. Warszawskiej 102 – to trasa wyjazdowa z Lublina do stolicy. Z kolei z centrum miasta dzieli go jedynie 6 km.

   

  Konferencje z klasą w Lublinie


  Inkubator Przedsiębiorczości Alter to elegancki i nowoczesny budynek powstały z myślą o organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, położonymi na pierwszym piętrze, które można dowolnie podzielić mobilną, dźwiękoszczelną ścianką lub wykorzystać jako jednolitą, niepodzielną przestrzeń. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny oraz mają dostęp do światła dziennego.

  Po podzieleniu powierzchni konferencyjnej na dwie części większa z nich pomieści 50 osób w ustawieniu teatralnym, druga zaś 40. Po połączeniu sal można zorganizować event dla 80 osób w tym samym ustawieniu.

  Alter Lublin sale konferencyjneAlter Lublin sale konferencyjne

  Obiekt prócz doskonale przygotowanego na konferencje wnętrza, zapewnia również catering. Znajdziemy tu również miejsce na przerwy kawowe oraz parking dla 20 aut. W budynku znajduje się winda, a całość dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Co więcej, Inkubator udostępnia powierzchnie biurowe oraz usługi doradcze w zakresie biznesu oraz usługi szkoleniowe. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą dobrze zacząć biznes.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: