Pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt w Wiśle - Hotel Crystal Mountain - otworzył swoje podwoje 19 lutego. To kolejna inwestycja Grupy Resorty Górskie, do której należą m.in. Blue Mountain Resort czy Green Mountain Hotel.

Nowo otwarty hotel imponuje rozmachem. Położony na zboczu Bukowej Góry w Beskidzie Śląskim obiekt tworzą 3 połączone ze sobą skrzydła, 491 pokoi, centrum konferencyjne, jeden z największych hotelowych aquaparków w Polsce (835 m kw.) oraz zaplecze restauracyjne.

Hotel Crystal Mountain Wisła sale konferencyjne

Hotel Crystal Mountain swoją ofertę dostosował zarówno do gości, którzy w Wiśle planują pobyt wypoczynkowy, jak i tych podróżujących w celach biznesowych. Na 1400 m kw. rozlokowane są 4 sale konferencyjne o powierzchni od 180 m kw. do 285 m kw. Po połączeniu ich w jedną, uzyskujemy przestrzeń na konferencje dla 950 osób w ustawieniu kinowym. Sale są wysokie - 4,4 m - i dobrze doświetlone dzięki oknom panoramicznym. Na bardziej kameralne spotkania w gronie 10 uczestników sprawdzi się VIP Room (34 m kw.). Do centrum konferencyjnego przynależy foyer o powierzchni 500 m kw. oraz taras (800 m kw.), na którym rozstawić można pawilon oraz przez który do sal mogą wjechać samochody.

Sale są klimatyzowane, wyposażone w niezależny sprzęt audiowizualny. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie oddelegowany opiekun.

Hotel Crystal Mountain Wisła sale konferencyjne

Niemal 500 pokoi i apartamentów w Hotel Crystal Mountain daje możliwość zakwaterowania maksymalnie 1500 osób. Każdy pokój można dostosować do potrzeb, aranżując go jako Double lub Twin. Warto wspomnieć o sofie, która pozwoli na nocleg dodatkowej osoby i zmianę pokoju z jedno- lub dwu- na trzy- bądź  czteroosobowy. Są to przestronne i wygodne pomieszczenia o powierzchni od 26 m kw. do 48 m kw. w przypadku pokoi oraz 100-120 m kw. w studiach.

Pokój w Hotel Crystal Mountain Wisła sale konferencyjne

Równie rozbudowana jest oferta gastronomiczna. Restauracja a'la carte specjalizuje się w kuchni międzynarodowej i polskiej, zaś na koktajl lub drinka warto wybrać się do Lobby Baru. Na terenie Aquaparku działa Pool Bar z przekąskami i napojami. Na łącznie 2300 m kw. powierzchni bankietowej można zaaranżować elegancką kolację lub umówić się na kameralne spotkanie biznesowe.

Niewątpliwą atrakcją oferowaną przez Hotel Crystal Mountain jest Aquapark Blue Lagoon, na który składają się m.in. basen pływacki Black Pool, oddzielna strefa saun rytualnych, suchych, infrared i parowych, słoneczna łąka i wypoczywalnia. Na terenie hotelu działa salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz klub.

Aquapark w Hotel Crystal Mountain Wisła sale konferencyjne