Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała Bystra

Fałata 222, 43-360 Bystra
goldentulipmagnus.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała Bystra

Nowe cztery gwiazdki na Śląsku. Eleganckie wnętrza w Golden Tulip Magnus

Data aktualności: 02-01-2019

 • Nowe cztery gwiazdki na Śląsku. Eleganckie wnętrza w Golden Tulip Magnus - Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała Bystra

  Pod koniec grudnia 2018 roku swoją działalność zainaugurował Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała Bystra, należący do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Na położony w Beskidzie Śląskim kompleks Magnus Resort składają się: czterogwiazdkowy hotel, Pałac Konferencyjno-Bankietowy, domki rekreacyjne oraz karczma. W budynku hotelowym mieszczą się 4 sale konferencyjne. Największa, usytuowana na parterze, sala Royal 1, o powierzchni 152 mkw., pozwoli na zorganizowanie konferencji dla 137 uczestników w ustawieniu teatralnym.

   

   

  Kolejne 3 sale znajdują się na poziomie -1. Każda z nich, o powierzchni 47 mkw., pomieści 50 osób w tym samym układzie. Wszystkie przestrzenie mają dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Do standardowego wyposażenia należą: rzutnik multimedialny, ekran, flipcharty, nagłośnienie, mikrofony oraz materiały piśmiennicze i WiFi. Przewidziano również przestrzeń do organizacji przerw kawowych. W odległości około 200 m od hotelu w Pałacu Magnus Royal działa Centrum Konferencyjno-Bankietowe, a w nim 2 multifunkcyjne sale: Royal Palace 1 – na piętrze oraz Royal Palace 2 – na parterze. To duże i eleganckie przestrzenie, które sprawdzą się podczas eventów na 250–300 osób w układzie teatralnym lub bankietów na 130–150 gości. Wynajmując cały budynek, zyskujemy ponad 620 mkw. na duże wydarzenia.

   

   

   

   

  W czterogwiazdkowym hotelu Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała Bystra znajduje się 77 pokoi o standardzie czterogwiazdkowym, ponadto do dyspozycji gości oddano 11 domków rekreacyjnych, które znajdują się w zacisznym lesie za hotelem. W obiekcie działa restauracja, w której serwowane są dania kuchni międzynarodowej. Na życzenie Szef Kuchni przygotuje menu dopasowane do potrzeb i oczekiwań grup zorganizowanych. Salę restauracyjną można wynajmować na wyłączność i zorganizować w niej np. event firmowy na 75 osób.

   

   

   

   

  O kilkadziesiąt metrów od hotelu oddalona jest inna atrakcja kulinarna – Karczma na 50 gości w układzie bankietowym, a wielbiciele słodkości, aromatycznej kawy i drinków mogą się udać do hotelowej cukierni z barem. Oferta Golden Tulip Magnus zawiera także basen, saunę, siłownię, Air Jogę oraz salę zabaw dla dzieci. Położenie wśród malowniczych lasów zachęca do zorganizowania eventów na świeżym powietrzu. Do tego celu można wykorzystać zielony teren rekreacyjny wokół obiektu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: