Otwarcie Golden Tulip Międzyzdroje Residence to pierwszy owoc współpracy Qualia Development z partnerem strategicznym - siecią hotelową Louvre Hotels Group. Już teraz firmy wspólnie planują otwarcie kolejnych obiektów na terenie Warszawy, Trójmiasta, Juraty i Zakopanego.

- Grupa z wielką satysfakcją przyjęła otwarcie nowego obiektu już w kilka miesięcy po podpisaniu umowy o strategicznym partnerstwie franczyzowym pomiędzy obiema firmami - komentuje otwarcie obiektu w Międzyzdrojach Matthieu Evrard, wiceprezes ds. rozwoju Louvre Hotels Group. - Dla pierwszych gości Golden Tulip w Międzyzdrojach otworzyliśmy na początku sierpnia bieżącego roku - zainteresowanie obiektem i pozytywne o nim opinie, już w pierwszym tygodniu, przerosły nasze oczekiwania. Wszystkie pokoje zostały zarezerwowane w ciągu kilku godzin po uruchomieniu systemu rezerwacji - dodaje Leszek Piotr Nałęcz, prezes zarządu Qualia Development.

W Golden Tulip Międzyzdroje Residence znalazło się 110 apartamentów, restauracja, bar lounge, strefa SPA i duży podziemny parking. Obiekt oddaje także do dyspozycji gości nowoczesne zaplecze konferencyjne w postaci dwóch sal konferencyjnych Crispa i Fostera, gdzie mogą być organizowane konferencje, warsztaty i szkolenia z udziałem do 100 osób. Przesuwne ściany umożliwiają dzielenie pomieszczeń oraz ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Na wyposażenie sal składa się nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, projektor multimedialny, ekran oraz flipchart. źródło: www.miedzyzdroje-residence.ql.pl