Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Gryfa Pomorskiego 79, 72-500 Międzyzdroje
www.goldentulipmiedzyzdroje.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Dziś wielkie otwarcie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Dziś wielkie otwarcie - Golden Tulip Międzyzdroje Residence

  Otwarcie condohotelu w Międzyzdrojach to pierwszy owoc współpracy Qualia Development z partnerem strategicznym - siecią hotelową Louvre Hotels Group. Już teraz firmy wspólnie planują otwarcie kolejnych obiektów na terenie Warszawy, Trójmiasta, Juraty i Zakopanego.

   

   

   

   

   

   


  - Grupa z wielką satysfakcją przyjęła otwarcie nowego obiektu już w kilka miesięcy po podpisaniu umowy o strategicznym partnerstwie franczyzowym pomiędzy obiema firmami - komentuje otwarcie obiektu w Międzyzdrojach Matthieu Evrard, wiceprezes ds. rozwoju Louvre Hotels Group. - Dla pierwszych gości Golden Tulip w Międzyzdrojach otworzyliśmy na początku sierpnia bieżącego roku - zainteresowanie obiektem i pozytywne o nim opinie, już w pierwszym tygodniu, przerosły nasze oczekiwania. Wszystkie pokoje zostały zarezerwowane w ciągu kilku godzin po uruchomieniu systemu rezerwacji - dodaje Leszek Piotr Nałęcz, prezes zarządu Qualia Development.

  W Golden Tulip Międzyzdroje Residence znalazło się 110 apartamentów, restauracja, bar & lounge, strefa SPA i duży podziemny parking. Condohotel oddaje także do dyspozycji gości nowoczesne zaplecze konferencyjne w postaci dwóch sal konferencyjnych Crispa i Fostera, gdzie mogą być organizowane konferencje, warsztaty i szkolenia z udziałem do 100 osób. Przesuwne ściany umożliwiają dzielenie pomieszczeń oraz ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Na wyposażenie sal składa się nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, projektor multimedialny, ekran oraz flipchart.

  źródło: www.miedzyzdroje-residence.ql.pl

Oferty specjalne

 • Ferie nad morzem

  Zarezerwowaliśmy dla Ciebie chwile pełne wypoczynku, zapach błogiego lenistwa, spacery po pustej plaży w towarzystwie wiatru, fal i mew... Tylko u nas - przestrzenny, komfortowy apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wyśmienita kuchnia, uśmiech każdego poranka oraz wieczorny relaks w...
 • PAKIET SENIOR 50+

  Jak mawiają: „Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie na święty spokój", dlatego zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowych chwil nad morzem w niepowtarzalnej atmosferze Golden Tulip Międzyzdroje Residence. W zakątku Wyspy Wolin, z dala od zgiełku nadmorskiego kurortu znajdą Państwo...