Mieszczący się zaledwie 100 metrów od długiej, piaszczystej plaży Golden Tulip Międzyzdroje Residence otrzymał nagrodę w konkursie Profit Hotel Awards podczas VII Forum Rynku Hotelarskiego!  

11 grudnia 2012 odbyła się VII edycja konferencji Forum Rynku Hotelarskiego. Finalnym wydarzeniem spotkania przedstawicieli rynku hotelarskiego było ogłoszenie wyników organizowanego po raz pierwszy konkursu Profit Hotel Awards. Najlepsze hotele zostały nagrodzone w 8 kategoriach. Udział w konkursie to przede wszystkim znakomita promocja obiektu i firmy  oraz uhonorowanie pracującego tam personelu. Wyróżnione w ten sposób obiekty mogą liczyć na większe zaufanie i zainteresowanie ze strony klientów. Golden Tulip Międzyzdroje Residence został nagrodzony w kategorii NAJLEPSZY HOTEL WYPOCZYNKOWY.

Nagrody w konkursie Profit Hotel Awards zostały przyznane przez branżę - na podstawie punktacji wystawionej przez panelistów i prelegentów konferencji. Mieszczący się zaledwie 100 metrów od długiej, piaszczystej plaży Golden Tulip Międzyzdroje Residence zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu dwóch nowoczesnych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, idealnie nadających się na szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje. Obiekte zapewnia kompleksową organizację konferencji. Doświadczony event manager pomoże Państwu nie tylko w przygotowaniu profesjonalnego spotkania, ale także w ciekawej aranżacji czasu wolnego i poznaniu najpiękniejszych zakątków wyspy Wolin, wyspy Uznam, Wolińskiego Parku Narodowego jak i państw sąsiadujących: Niemiec oraz Skandynawii. źródło: www.goldentulipmiedzyzdroje.com