Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Gryfa Pomorskiego 79, 72-500 Międzyzdroje
www.goldentulipmiedzyzdroje.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Obiekt w Międzyzdrojach z nagrodą Profit Hotel Award jako Najlepszy Hotel Wypoczynkowy

Data aktualności: 04-01-2013

 • Obiekt w Międzyzdrojach z nagrodą Profit Hotel Award jako Najlepszy Hotel Wypoczynkowy - Golden Tulip Międzyzdroje Residence

  Mieszczący się zaledwie 100 metrów od długiej, piaszczystej plaży condohotel Golden Tulip Międzyzdroje Residence otrzymał nagrodę w konkursie Profit Hotel Awards podczas VII Forum Rynku Hotelarskiego!
   

   

   

   

   

   


  11 grudnia 2012 odbyła się VII edycja konferencji Forum Rynku Hotelarskiego. Finalnym wydarzeniem spotkania przedstawicieli rynku hotelarskiego było ogłoszenie wyników organizowanego po raz pierwszy konkursu Profit Hotel Awards. Najlepsze hotele zostały nagrodzone w 8 kategoriach. Udział w konkursie to przede wszystkim znakomita promocja obiektu i firmy  oraz uhonorowanie pracującego tam personelu. Wyróżnione w ten sposób obiekty mogą liczyć na większe zaufanie i zainteresowanie ze strony klientów. Golden Tulip Międzyzdroje Residence został nagrodzony w kategorii NAJLEPSZY HOTEL WYPOCZYNKOWY. Nagrody w konkursie Profit Hotel Awards zostały przyznane przez branżę - na podstawie punktacji wystawionej przez panelistów i prelegentów konferencji.

  Mieszczący się zaledwie 100 metrów od długiej, piaszczystej plaży condohotel w Międzyzdrojach zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu dwóch nowoczesnych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, idealnie nadających się na szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje.

  Golden Tulip Międzyzdroje Residence zapewnia kompleksową organizację konferencji. Doświadczony event manager pomoże Państwu nie tylko w przygotowaniu profesjonalnego spotkania, ale także w ciekawej aranżacji czasu wolnego i poznaniu najpiękniejszych zakątków wyspy Wolin, wyspy Uznam, Wolińskiego Parku Narodowego jak i państw sąsiadujących: Niemiec oraz Skandynawii.

  źródło: www.goldentulipmiedzyzdroje.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Ferie nad morzem

  Zarezerwowaliśmy dla Ciebie chwile pełne wypoczynku, zapach błogiego lenistwa, spacery po pustej plaży w towarzystwie wiatru, fal i mew... Tylko u nas - przestrzenny, komfortowy apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wyśmienita kuchnia, uśmiech każdego poranka oraz wieczorny relaks w...
 • PAKIET SENIOR 50+

  Jak mawiają: „Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie na święty spokój", dlatego zapraszamy Państwa do spędzenia wyjątkowych chwil nad morzem w niepowtarzalnej atmosferze Golden Tulip Międzyzdroje Residence. W zakątku Wyspy Wolin, z dala od zgiełku nadmorskiego kurortu znajdą Państwo...