Golden Tulip Międzyzdroje Residence zmienił dyrektora generalnego. Od 20 maja 2013 r. zarządza nim Anna Marczak.

Anna Marczak przez ostatnie cztery lata była dyrektorem generalnym czterogwiazdkowego Hotelu Amber Baltic Międzyzdroje, wcześniej zarządzała również Bellis Resort Hotel Łeba, ma dwunastoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Obiekt działa pod egidą międzynarodowej sieci hotelowej Louvre Hotels Group, która posiada ponad 1100 hoteli w 40 krajach na świecie i jest drugim co do wielkości graczem w europejskiej branży hotelarskiej.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence został oddany do użytku w 2012 r., położony jest zaledwie 100 m od długiej, piaszczystej plaży, w spokojnej części Międzyzdrojów. Obiekt dysponuje 110 apartamentami, wyposażonymi w aneksy kuchenne, telewizory LCD i dostęp do bezprzewodowego internetu. Na gości biznesowych czeka sala konferencyjna, mogąca pomieścić do 100 osób, z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Sala wyposażona jest w nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, projektor multimedialny, ekran i flipczart. Goście mogą korzystać także z restauracji z dużym zewnętrznym tarasem oraz baru z kominkiem.

Obiekt dysponuje centrum SPA, z gabinetami odnowy biologicznej, saunami i basenem. Do dyspozycji gości jest także podziemny parking.