Luksusowe pokoje i apartamenty, duże centrum konferencyjne, a przede wszystkim – atrakcyjne położenie wśród porośniętych starodrzewem iglastym Karkonoszy. To od malowniczego otoczenia nazwę wziął Green Mountain 5* Hotel Apartments, luksusowy kompleks w Karpaczu składający się z hotelu o standardzie 5 gwiazdek oraz zespołu budynków z wygodnymi apartamentami, otwarty 21 grudnia br. Poszukujący dużej przestrzeni na wydarzenia w Green Mountain znajdą 7 sal konferencyjnych, łącznie 500 mkw., na których można zorganizować szkolenia do 400 osób.

W budynku hotelowym znajduje się 5 sal konferencyjnych, o powierzchni od 41,5 mkw. do 86,9 mkw. Sale One, Two, Three i Four można połączyć, tworząc przestrzeń o powierzchni ponad 300 mkw. na konferencje i sympozja dla 380 uczestników w ustawieniu teatralnym. Sale są klimatyzowane, z dostępem do Internetu, wyposażone m.in. w projektory, ekrany, stoły prezydialne, flipcharty. Z sal Three i Four oraz przestrzeni łączonej można wyjść na taras. Podobnie wyposażone sale Six i Seven usytuowane są w budynku apartamentowym. Ofertę biznesową uzupełnia VIP Room (16,55 mkw.) z układem typu rada nadzorcza. W VIP Roomie na gości spotkania czekają: Finger Foods, kawa z ekspresu ciśnieniowego oraz woda mineralna. 

Połączenie komfortu i nowoczesnego designu, bazującego na różnorodności faktur, barw i materiałów cechuje 245 pokoi i apartamentów w Green Mountain 5* Hotel Apartments. W znajdujących się zarówno w samym hotelu, jak i we współtworzących resort budynkach, z których część jest zabytkowa, zakwaterować można ponad 800 osób. Goście do wyboru mają pokoje typu: Classic, Deluxe, z antresolą lub bez, apartamenty Basic Plus, Standard, Standard Plus, Deluxe Plus z antresolą, 

Na terenie kompleksu działają 2 restauracje. Dużym atutem znajdującej się w części hotelowej restauracji Green – poza kartą dań kuchni międzynarodowej i polskiej – jest taras z widokiem na las i góry. Restauracja Albero, która zostanie otwarta w części apartamentowej w styczniu 2019 r., specjalizować się będzie w kuchni włoskiej. Nieformalna atmosfera, obrusy w kratę, świeże zioła i potrawy oparte na maksymalnie 4 składnikach, sprawiają, że do Albero goście chętnie wybiorą się na swobodny lunch czy kolację. Obok hotelowej recepcji mieści się także Lobby Cafe Bar.

Do dyspozycji gości oddane zostały: kryty basen, jacuzzi, miejsca wypoczynkowe, strefa saun i Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner. Do dodatkowych atrakcji oferowanych w Spa Wellness od marca przyszłego roku dołączy również floating.   

Na miejscu zmotoryzowani goście resortu mogą skorzystać z 300 miejsc parkingowych.