Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Kraków

Dąbskiej 5, 31-572 Kraków
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hampton-by-hilton-krakow/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hampton by Hilton Kraków

Sale konferencyjne w krakowskim Hampton by Hilton dostępne od 8 maja

Data aktualności: 07-05-2015

 • Sale konferencyjne w krakowskim Hampton by Hilton dostępne od 8 maja - Hampton by Hilton Kraków

  Już jutro, 8 maja br., otwarcie Hampton by Hilton w Krakowie - jednego z dwóch hoteli należących do Hilton Worldwide i tworzący wraz z hotelem DoubleTree by Hilton pierwszy w Polsce dwumarkowy kompleks. Otwarcie DoubleTree planowane jest na początek września.

   

  Oba hotele mieszczą się przy ul. Dąbskiej 5 w stolicy Małopolski i razem tworzą unikalną ofertę pod kątem standardu zarówno dla gości biznesowych, jak i prywatnych. Hampton by Hilton to obiekt w klasie ekonomicznej, natomiast hotel DoubleTree oferuje usługi na poziomie czterech gwiazdek. Kompleks powstaje dzięki podpisanej umowie franczyzowej pomiędzy Hilton Worldwide a krakowską firmą Euro-Hotele.

   

  Hotele sąsiadują z halą widowiskowo-sportową Kraków Arena oraz z Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, a od lotniska dzieli je 20 kilometrów. Co więcej, kompleks Hiltona jest dobrze skomunikowany z centrum Krakowa i starówką.

   

  Sale konferencyjne w centrum Krakowa


  Kompleks będzie dysponował znaczącym dla regionu zapleczem konferencyjnym. DoubleTree by Hilton zaoferuje 16 sal konferencyjnych na 3150 mkw., z czego 933 mkw. zajmie bezkolumnowa sala balowa. Dla organizatorów konferencji hotel zapewni windę samochodową do 4,5 tony z wjazdem pod salę główną oraz schody ruchome. Z kolei hotel Hampton by Hilton zaoferuje 4 sale konferencyjne na 154 mkw. i 161 pokoi.

  Zaplecze noclegowe hotelu DoubleTree by Hilton to 232 pokoje, w tym Apartament Prezydencki o powierzchni 126 mkw. W hotelu znajdą się również dwie restauracje, cztery bary, salon beauty oraz centrum spa & fitness. Na dobry początek, jak to w każdym hotelu marki DoubleTree by Hilton, każdy gość zostanie powitany ciastkiem z wiórkami czekoladowymi podanym na gorąco. Hotele mieszczą się w tym samym budynku, jednak mają osobne wejścia oraz lobby.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: