Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Hilton Garden Inn Kraków Airport

Dziś 1. urodziny hotelu konferencyjnego Hilton Garden Inn Kraków Airport!

Data aktualności: 05-11-2015

 • Dziś 1. urodziny hotelu konferencyjnego Hilton Garden Inn Kraków Airport! - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  Pierwszy w Małopolsce hotel lotniskowy, Hilton Garden Inn Kraków Airport 5 listopada br. obchodzi 1. urodziny. Przez ostatnie 12 miesięcy funkcjonowania obiekt przyjął ponad 40 tysięcy gości oraz był gospodarzem kilkudziesięciu konferencji, spotkań i eventów.

   

  Budowa hotelu Hilton w tym miejscu – na lotnisku w Balicach – okazała się strzałem w dziesiątkę. Dobry dojazd i jedynie 12 km do centrum miasta, a jednocześnie bezpośrednie sąsiedztwo lotniska sprawiły, że Hilton Garden Inn Kraków Airport stał się miejscem doskonałym na konferencje dla gości z całego świata, na nocleg jako przystanek w podróży oraz jako baza wypadowa do zwiedzania regionu.

   

  Od otwarcia minął rok i był to czas bardzo aktywny dla hotelu. Odbyło się tu m.in. gala otwarcia nowego terminala Kraków Airport, czy konferencja Ryanair'a  z udziałem Michaela O’Leary. Jego budowa była jedną z najważniejszych części planu inwestycyjnego Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach.

   

  - Jesteśmy pierwszym hotelem lotniskowym w Małopolsce i jestem przekonany, że nietypowa lokalizacja, działa wyłącznie na naszą korzyść. Pierwszy rok działalności pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała takiego miejsca. – mówi Mieczysław Włosek, prezes zarządu Kraków Airport Hotel Sp. z o.o.

   

  Urodzinowa kolacja odbędzie się 19 listopada br. w ramach cyklu Kuchnia & Muzyka. Dania przygotuje Miłosz Kowalski.

   

  Eleganckie konferencje przy lotnisku w Krakowie


  Hotel oferuje swoim gościom 155 nowoczesnych i komfortowych pokoi, 10 sal konferencyjnych na ponad 400 mkw. o zróżnicowanej wielkości wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny, restaurację hotelową oraz strefę fitness. Największa z sal przeznaczonych na konferencje może pomieścić jednocześnie 220 osób w ustawieniu teatralnym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Marry&Fly - oferta weselna 2017/2018

  Zorganizuj wyjątkowe przyjęcie weslene w Hilton Garden Inn Kraków Airport. Gwarantujemy Ci eleganckie wnętrza oraz znakomite menu autorstwa Miłosza Kowalskiego, naszego Szefa Kuchni w hotelowje restauracji L'atmosphere. Piękne sale - doskonale wyciszone i przestronne - mogą pomieścić do 160...
 • Firmowe Przyjęcie Świąteczne 2017

  Wigilijne Spotkanie Firmowe w Hilton Garden Inn Kraków Airport z daniami wyśmienitej Restauracji L’atmosphere nagrodzonej czapką Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Poświęć się bieżącym projektom, a my zajmiemy się kompleksową organizacją...
 • Nadaj nową jakość swoim spotkaniom biznesowym! Pakiet dzienny już za 129 zł za osobę.

  Oferujemy dzienny pakiet konferencyjny w cenie 129 zł za osobę! Do dyspozycji oddajemy 743 m kw. uniwersalnej powierzchni, którą tworzy dziesięć sal konferencyjnych, wszystkie wyposażone w najnowocześniejszą technologię A/V. Dodatkowo oferujemy zadaszony parking na ponad 1000 pojazdów...
 • ZImowa Oferta Spotkań Hilton Garden Inn Kraków Airport 2016/2017

 • Zimowa Oferta Spotkań w Hilton Garden Inn Kraków Airport