Trzygwiazdkowy Holiday Inn Express Rzeszów 1 października br. uroczyście zainaugurował swoją działalność. Położony przy porcie lotniczym Rzeszów Jasionka obiekt poza zapleczem noclegowym najnowszej, czwartej generacji marki, oferuje 2 sale konferencyjne o powierzchni 52 mkw. i 20 mkw., odpowiednie na konferencje i szkolenia w grupie odpowiednio: 50 i 20 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Podkarpacki obiekt pochwalić się może 120 pokojami, w tym: 42 pokojami typu Queen, 36 pokojami typu Double z rozkładaną sofą, 40 pokojami typu Twin oraz 2 pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście Holiday Inn Express Rzeszów komfortowo odpoczną we wnętrzach o stonowanej kolorystyce z beżami i szarościami w roli głównej, zestawionymi z ciemnobłękitnymi akcentami i pomarańczowymi dodatkami.

Duże okna, sięgające od podłogi po sufit, zapewnią wnętrzom odpowiednie doświetlenie, a drzwi o podwyższonej izolacyjności akustycznej - spokojny odpoczynek lub pracę. Pokoje wyposażono m.in. w TV LCD (40") oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, wydzielone zostało miejsce do pracy. Z myślą o gościach biznesowych zadbano o zwiększoną liczbę gniazd USB, dostępne w całym hotelu wi-fi oraz bezprzewodowe ładowarki telefoniczne rozlokowane w częściach wspólnych obiektu. Na piętrach, w hallach windowych i korytarzach na ścianach ułożono specjalne miękkie mozaiki tłumiące dźwięki. 

Hotelowa restauracja a la carte specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej. Istnieje możliwość zamówienia śniadań "na wynos". Goście Holiday Inn Express Rzeszów skorzystają również z całodobowego baru.