Zacznijmy od położenia. Jedne z najpiękniejszych polskich gór – Bieszczady, a wraz z nimi Puszcza Karpacka. Wokół wzgórza i doliny. Tak malowniczy widok można mieć z okien pokoi czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów. Otoczenie nie jest jedynym walorem tego kompleksu. Jeśli marzy Wam się konferencja w górach, duży event w oryginalnych wnętrzach, koniecznie zapoznajcie się z ofertą tego obiektu. Impreza biznesowa zaaranżowana na pokrytym szklanym dachem dziedzińcu hotelu zrobi wrażenie na Waszych gościach!

Znany z historii najnowszej Arłamów dziś może kojarzyć się przede wszystkim z udanymi realizacjami projektów biznesowych.  Rezydencja, historyczna część obiektu, po przeprowadzonej modernizacji wraz z nową częścią hotelu tworzą luksusowy kompleks, który dziś służy z powodzeniem klientom indywidualnym oraz grupowym. Oferta Hotelu Arłamów jest idealnie dopasowana do oczekiwań gości. Stąd szeroki wybór atrakcji towarzyszących wypoczynkowi i spotkaniom biznesowym – SPA, aktywności sportowe, restauracje w różnym stylu. Jest to też jedyny obiekt, który posiada własne lądowisko w Bieszczadach, oddalone 14 km od Arłamowa. W pobliżu hotelu znajduje się również heliport, na którym może wylądować samolot czarterowy z 100 pasażerami.

Jak dojechać? Jeśli nie poruszamy się prywatnym samolotem, skorzystajmy ze standardowej oferty. Ok. 100 km od obiektu znajduje się międzynarodowe lotnisko Rzeszów-Jesionka, z którego transport zapewni Hotel Arłamów. Na zmotoryzowanych gości czeka parking na 390 miejsc, zaś ci poruszający się pociągiem, będą mieli niecałe 40 km do przebycia od dworca kolejowego w Przemyślu.

Miejsce na konferencję lub event na dowolną skalę

Hotel Arłamów to jedno z największych centrów konferencyjnych w regionie. Planujecie organizację kameralnego spotkania biznesowego w atmosferze dyskrecji i luksusu? Czeka już na Was Sala Brydżowa (20 mkw.), w której 8 uczestników zasiądzie wygodnie w układzie prezydialnym lub podkowy. Potrzebne jest miejsce, w którym będzie można zaaranżować posiedzenie zarządu? Sala Generalska o powierzchni 30 mkw. ugości do 20 osób w dowolnym układzie. A może poszukujecie większych sal konferencyjnych, o modularnej budowie, z możliwością kształtowania liczby miejsc w ramach bieżących potrzeb? W Hotelu Arłamów również znajdziecie ofertę dla siebie. Poza wspomnianymi wcześniej salami, podstawę bazy konferencyjnej stanowią 4 uniwersalne i wielofunkcyjne przestrzenie o łącznej powierzchni blisko 1500 mkw. Można je dowolnie dzielić i łączyć, uzyskując nawet 10 sal, które są w stanie zmieścić do 1500 osób.

Czasem jednak oczekiwania organizatorów spotkań wykraczają ponad standardowe potrzeby. Interesuje Was miejsce na duże targi, z przestrzenią do zaaranżowania spotkań networkingowych, z zapleczem wystawienniczym, bazą noclegową i cateringiem? Na terenie bieszczadzkiego hotelu znajdują się 2 hale wystawienniczo-targowe, o łącznej powierzchni 2800 mkw. Organizujecie duży koncert, event na 1500 osób, prezentację nowego modelu samochodu, czy może nawet pojedynek bokserski? Ukoronowaniem oferty konferencyjno-eventowej Hotelu Arłamów jest przykryty szklanym dachem dziedziniec – Patio, o imponującej powierzchni 2288 mkw. Możecie urządzić tu bankiet dla 900 osób. Pozbawione filarów wnętrza o wysokości 25 m łatwo pomieszczą wysokie scenografie, które łatwo zainstalujecie dzięki bramie wjazdowej, przez którą do środka wjechać może nawet TIR. Prelegentów wykładów, gwiazdy koncertu, czy wydarzenia sportowego Centrum Konferencyjne Hotelu Arłamów ugości w garderobach, szatniach i boardroomach. Dla zaplecza cateringowego i logistycznego znajdzie się miejsce w holu oraz specjalnych przestrzeniach magazynowych i technicznych.

W każdej z przestrzeni konferencyjnych Hotelu Arłamów można korzystać z klimatyzacji, dostępu do Internetu oraz multimedialnego sprzętu audiowizualnego. Do dyspozycji organizatorów spotkań oddane są projektory z ekranami, systemy nagłośnienia z bezprzewodowymi mikrofonami. Całym oświetleniem, zaciemnieniem, a także prezentacjami wyświetlanymi za pomocą rzutników można sterować za pomocą jednego zintegrowanego urządzenia.

Wygoda pod czterema gwiazdkami – pokoje, restauracje i atrakcje w Hotelu Arłamów

Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów oferuje swoim gościom 508 miejsc noclegowych (700 – licząc z dostawkami) w 254 komfortowych pokojach. Na terenie hotelu znajduje się w sumie 197 dwuosobowych pokoi i 16 apartamentów, w tym 2 prezydenckie. Te ostatnie posiadają własne, oddzielne windy. Hotelowe pokoje wyposażono w klimatyzację, telefon, sejf oraz udogodnienia, takie jak zestawy do parzenia kawy i herbaty, czy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Po spotkaniu biznesowym lub konferencji czas na wizytę w jednej z działających na terenie hotelu restauracji. W lokalach „Carpathia” i „Turnica” goście zjedzą śniadania i obiady. Na terenie kompleksu działają również: restauracja a'la carte „Arłamów”, „Bar Myśliwski”, kawiarnia „Panorama” oraz klub nocny „Jamna”. W okolicach stoku narciarskiego goście znajdą dwie góralskie karczmy, a na terenie Trójcy klimatyczną restaurację „Jama Zbójnicka”.

Jeśli nie wyobrażacie sobie rezygnacji z aktywności sportowej podczas służbowego wyjazdu, zapoznajcie się z ofertą Centrum Sportowego Arłamów. To integralna część 230-hektarowego kompleksu rekreacyjno-biznesowo-wypoczynkowego. Atrakcje dla siebie znajdą tutaj miłośnicy niemal każdej z dyscyplin. Na gości, którzy chcieliby aktywnie wypocząć po pracowitym dniu, czekają: pole golfowe, pełnowymiarowe boisko piłkarskie wyposażone w sztuczną murawę, hale do gry w tenisa, squasha i sporty zespołowe, stoki narciarskie, ściana wspinaczkowa, strzelnice i wiele innych. Ofertę Hotelu Arłamów wieńczy kompleksowo wyposażone Centrum SPA Wellness z systemem basenów odkrytych i termalnych, łaźniami i saunami oraz wieloma salami zabiegowymi i gimnastycznymi.