Obecnie, nawet bardziej niż kiedyś, chcemy poczuć się w hotelu tak jak w domu – bezpiecznie i swobodnie. Od hotelu oczekuje się także, że zapewni optymalne warunki zarówno do odpoczynku, jak i efektywnej pracy, gdy zamarzy nam się przeniesienie się z obowiązkami w piękne miejsce. Malowniczo położony w Górach Sanocko-Turczańskich Hotel Arłamów ma ofertę dla osób, które chcą się oderwać od codzienności oraz zadbać o siebie i swoich najbliższych. Ich uwadze polecamy programy: #zdrowyArłamów oraz #bezpiecznyArłamów.

Hotel Arłamów dał się poznać jako obiekt, który szybko odpowiada na zachodzące na rynku zmiany. Wsłuchując się w głosy gości i śledząc trendy obecne na krajowym i międzynarodowym rynku MICE, zespół kompleksu nieustannie pracuje nad kolejnymi udogodnieniami. Za chwilę rozpocznie się sezon wypoczynkowy, a wiele osób, które nadal pracują zdalnie, chętnie swoje obowiązki wykonywałoby w malowniczym otoczeniu. Są też takie, które wymagają rehabilitacji i specjalistycznych zabiegów medycznych, które poprawią zdrowie oraz ogólne samopoczucie. Właśnie dla nich powstały programy: #zdrowyArłamów oraz #bezpiecznyArłamów.

Szlachetne zdrowie... czyli jak mądrze zregenerować swoje siły dzięki #zdrowyArłamów

Działalność lecznicza w przypadku Hotelu Arłamów nie jest nowością – obiekt świadczy usługi w zakresie ochrony zdrowia już od 2015 r. Za jego wyborem przemawiają nie tylko wieloletnia praktyka, ale też sprawdzony zespół pracowników, profesjonalny sprzęt medyczny oraz pozytywne opinie. Pomocy rehabilitantów i fizjoterapeutów potrzebuje coraz większa liczba Polaków, od miesięcy pracujących w trybie zdalnym. Z siedzącym trybem życia oraz home office wiążą się narastające problemy ze zdrowiem, a ograniczone możliwości podróżowania niekorzystnie wpływają na samopoczucie.

Zdrowy i bezpieczny Arłamów

Program #zdrowyArłamów powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać o samego siebie i poprawić jakość życia. W ramach programu podczas pobytu w hotelu skorzystać można z pomocy wykwalifikowanego personelu, który świadczy usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji, przy wykorzystaniu nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu medycznego.

ArłamówMED obejmuje zabiegi medyczne, jak: termoterapia, czyli lecznicze oddziaływanie na organizm wysoką lub niską temperaturą (np. poprzez krioterapię, promieniowanie podczerwone, pobyty w saunach), fizykoterapia i masaże, które złagodzą bóle mięśni, uczucie sztywności, napięcie. Gościom, którzy uskarżają się na problemy związane z nadciśnieniem czy chorobami reumatycznymi, pomogą zabiegi hydroterapii: kąpiel perełkowa, borowinowa bądź bicze wodne. ArłamówMED to także leczenie ruchem, czyli kinezyterapia, która wzmocni mięśnie i usprawni pracę stawów.

Zdrowy i bezpieczny Arłamów

Personel medyczny, który zaopiekuje się gośćmi Hotelu Arłamów, jest zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów i posiada wszelkie kwalifikacje niezbędne do świadczenia najwyższej jakości usług. Na miejscu co dzień obecni są lekarz pierwszego kontaktu oraz ratownik medyczny, którzy zapewniają gościom profesjonalną opiekę.

Odbuduj swoją kondycję dzięki #ArłaMOVE (i naturze)!

Specjalistyczne zabiegi niewątpliwie zmniejszają ból oraz dolegliwości, ale nie mniej ważny jest ruch i wykorzystanie naturalnych walorów położenia Hotelu Arłamów. Po tygodniach pracy w biurze – firmowym albo domowym – warto oderwać się od ekranu telefonu czy laptopa i wyruszyć na wycieczkę przyrodniczą, wyprawę z kijkami, spacery po okolicy lub... zaaplikować sobie terapię w postaci zaczerpniętych z japońskiej kultury kąpieli leśnych. Okolica zachęca do obcowania z naturą – kompleks otaczają Góry Sanocko-Turczańskie oraz wspaniałe lasy Puszczy Karpackiej. 

Imponujące zaplecze rekreacyjne czeka zaś na gości, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i regularnie dbają o formę fizyczną. Wpisuje się to doskonale w koncepcję #ArłaMOVE – wszak nie ma zdrowia bez ruchu i sportu, oczywiście dostosowanego do indywidualnych możliwości i stanu fizycznego. W ofercie Hotelu Arłamów znajdziemy więc m.in. otoczone lasem pole golfowe, strefę basenów wraz z basenem zewnętrznym z podgrzewaną wodą, siłownie: fitness i sportową, strzelnicę i 2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej. Idealne połączenie sportu i natury.

Popraw jakość swojego życia i pracy – skorzystaj z programu #zdrowyArłamów!

Bezpiecznie jak... w Arłamowie

Hotel Arłamów był jednym z pierwszych obiektów, które po wybuchu pandemii koronawirusa przygotowały szczegółową politykę bezpieczeństwa, mającą na celu zapewnienie gościom najlepszych warunków odpoczynku przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Opracowane we współpracy z ekspertami procedury #BezpiecznyArłamów cały czas pozwalają gościom hotelu spokojny pobyt, a pracownikom stwarzają przyjazne i bezpieczne środowisko pracy.

Wśród wprowadzonych standardów jest Brama bezpieczeństwa. Oznacza to, że na teren kompleksu wstęp mają wyłącznie hotelowi goście, pracownicy i dostawcy, którym przy wjeździe bezdotykowo mierzona jest temperatura i przeprowadzany jest wywiad przez wyszkolonego pracownika ochrony oraz ratownika medycznego. Polityka bezpieczeństwa obejmuje też m.in. dobre rozplanowanie przestrzeni wspólnych, tak, aby goście nie oczekiwali na obsługę w większej grupie, wyposażenie hotelu w dozowniki z płynami do dezynfekcji oraz stosowne instrukcje. 

Sezon na Arłamów – czas zacząć!

… zwłaszcza że jest, gdzie odpoczywać, regenerować się i pracować. 254 pokoje i apartamenty przed przyjazdem gościa są dokładnie sprzątane, dezynfekowane, a na życzenie – także ozonowane. Wnętrza są przestronne i klimatyzowane, a większość z nich posiada balkony, z których rozciąga się inspirujący widok na góry. Goście wybierać mogą pomiędzy nową częścią hotelu a historycznym budynkiem – Rezydencją, która służyła w latach 70. XX wieku jako rządowy ośrodek wypoczynkowy.

Popraw jakość swojego życia i pracy – skorzystaj z programu #zdrowyArłamów!

Z niecierpliwością czekamy na powrót konferencji i dużych eventów. Ważne miejsce na krajowej mapie MICE zajmuje centrum biznesowe Hotelu Arłamów. Jego sercem jest Patio – wewnętrzny dziedziniec o powierzchni niemal 2300 m kw. – idealny na targi, kongresy i wydarzenia na dużą liczbę uczestników, których bez trudu można rozmieścić z zachowaniem niezbędnego dystansu. Na konferencje polecamy również pozostałych 14 sal wyposażonych w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Mamy nadzieję, że zobaczymy je „w żywiole” już wkrótce!

Popraw jakość swojego życia i pracy – skorzystaj z programu #zdrowyArłamów!

Nietrudno zrozumieć wyjątkową pozycję Hotelu Arłamów wśród obiektów konferencyjnych i wypoczynkowych. Zapewnia on wiele możliwości – od biznesowych i rekreacyjnych, aż po lecznicze. Pobyt w Arłamowie dzięki rozbudowanej ofercie ArłamówMED staje się zdrową inwestycją w bardziej wypoczętą i zdrowszą wersję siebie.