Zakończyła się przebudowa w należącym do spółki HB Projekt butikowym hotelu Branicki w cichej części Białegostoku. Po remoncie ośrodek może przyjąć gości w 30 urządzonych na nowo pokojach typu Standard Classic i Standard Modern oraz 2 apartamentach.

Do dyspozycji gości organizatorów spotkań hotel Branicki oddaje 2 klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe. W sali "Jan Klemens" znajduje się 45 miejsc w układzie teatralnym, natomiast w sali "Izabela" – 40 miejsc w tym samym ustawieniu. Po połączeniu obu powstaje wygodna przestrzeń na spotkania do 100 osób. Pomieszczenia wyposażone są w projektory multimedialne z ekranami, rzutniki DVD, system nagłośnienia z bezprzewodowymi mikrofonami oraz flipcharty. Uczestnicy szkoleń korzystać mogą z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotel zapewnia także obsługę techniczną i gastronomiczną seminariów.

W Hotelu Branickim można zakwaterować 64 osoby w 30 odświeżonych pokojach oraz 2 apartamentach. Na terenie ośrodka działają restauracja Oranżeria, klub 1871 oraz klub cygarowy Havana. Po konferencji goście mogą zrelaksować się w hotelowym Centrum Urody, saunie oraz jacuzzi.