Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Branicki

Zamenhofa 25, 15-435 Białystok
www.hotelbranicki.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Horodeńska Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Branicki

Koniec modernizacji w czterogwiazdkowym Hotelu Branicki w Białymstoku

Data aktualności: 10-10-2016

 • Koniec modernizacji w czterogwiazdkowym Hotelu Branicki w Białymstoku - Hotel Branicki

  Zakończyła się przebudowa w należącym do spółki HB Projekt butikowym hotelu Branicki w cichej części Białegostoku. Po remoncie ośrodek może przyjąć gości w 30 urządzonych na nowo pokojach typu Standard Classic i Standard Modern oraz 2 apartamentach.


   

  Do dyspozycji gości organizatorów spotkań hotel Branicki oddaje 2 klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe. W sali "Jan Klemens" znajduje się 45 miejsc w układzie teatralnym, natomiast w sali "Izabela" – 40 miejsc w tym samym ustawieniu. Po połączeniu obu powstaje wygodna przestrzeń na spotkania do 100 osób. Pomieszczenia wyposażone są w projektory multimedialne z ekranami, rzutniki DVD, system nagłośnienia z bezprzewodowymi mikrofonami oraz flipcharty. Uczestnicy szkoleń korzystać mogą z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotel zapewnia także obsługę techniczną i gastronomiczną seminariów.

   

   

  W Hotelu Branickim można zakwaterować 64 osoby w 30 odświeżonych pokojach oraz 2 apartamentach. Na terenie ośrodka działają restauracja Oranżeria, klub 1871 oraz klub cygarowy Havana. Po konferencji goście mogą zrelaksować się w hotelowym Centrum Urody, saunie oraz jacuzzi.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: