Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Carlina

Środkowa 75, 34-405 Białka Tatrzańska
http://www.carlina.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Carlina

Trzy gwiazdki dla hotelu konferencyjnego Carlina w Białce Tatrzańskiej

Data aktualności: 25-06-2015

  • Trzy gwiazdki dla hotelu konferencyjnego Carlina w Białce Tatrzańskiej - Hotel Carlina

    Pod koniec ubiegłego roku w Białce Tatrzańskiej otworzył się hotel Carlina, które oferuje pokoje, apartamenty oraz salę konferencyjną. Dziś może się oficjalnie pochwalić trzema gwiazdkami.


    Hotel Carlina, zlokalizowany w sercu popularnej miejscowości w najwyższych polskich górach - Tatrach - Białce Tatrzańskiej, otrzymał oficjalną kategoryzację trzech gwiazdek. Obiekt mieści się w trzykondygnacyjnym budynku o charakterystycznej architekturze góralskiej. Hotel oferuje 22 pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe oraz dwupokojowe apartamenty.

    Zaplecze konferencyjne obiektu to w pełni wyposażona sala konferencyjna mieszcząca 22 osoby, oraz sala restauracyjna, która jest przygotowana na organizację bankietów oraz eventów nawet dla 100 osób. Na co dzień serwuje dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej.

    Co więcej, hotel Carlina oddaje swoim gościom strefę spa wyposażoną w saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi, a także tzw. salę rekreacyjną, w której można zagrać w bilard, cymbergaja oraz gry planszowe. W niedużej odległości od hotelu znajdują się baseny termalne oraz stoki narciarskie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: