Czterogwiazdkowy hotel Europa w Starachowicach nie przestaje wprowadzać nowości, by coraz bardziej zadowalać swoich gości. Po rozbudowie Strefy Relaksu czas na szybki światłowodowy Internet i kolejne pokoje.

Internet o prędkości 100mb/100mb już jest. Działa w całym obiekcie, a sieć konferencyjna ma swoje wydzielone pasmo. A już niebawem do dyspozycji gości zostanie oddane nowe skrzydło hotelu, w którym znajdzie się 86 nowych pokoi. W ten sposób baza noclegowa obiektu powiększy się do 350 miejsc.

Konferencje z widokiem na góry

Dodatkowe miejsca noclegowe się przydadzą, bo możliwości organizacji eventów w hotelu są naprawdę spore. Siedem sal konferencyjnych, wśród których znajdują się dwie mieszczące po 350 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe sale to miejsce na konferencje dla ok. 250 osób łącznie. W tym business room dla 20 osób, dwie sale mieszczące po 50 osób i dwie po 66. Jedna z dużych sal wyposażona jest w scenę z garderobami oraz parkiet do tańca.

Obecnie baza noclegowa hotelu to 66 pokoi dwuosobowych, jeden jednoosobowy i jeden 100-metrowy apartament. Co więcej, w hotelu znajduje się klimatyczny Dublin Pub idealny na wieczornego drinka, Klub Amsterdam z muzyką klubową oraz Strefa Relaksu z basenem, jacuzzi, gabinetami masażu i kosmetycznymi oraz kortami do squasha i siłownią. Na terenie obiektu można korzystać z altany grillowej, która pomieści nawet 150 osób, terenu rekreacyjnego ze ścianką wspinaczkową oraz polany leśnej oddalonej od hotelu o 3 km.

Hotel Europa w Starachowicach sprawdzi się na konferencje oraz wyjazdy integracyjne także ze względu na lokalizację - przy trasie 744 do Radomia, w dolinie rzeki Kamiennej z widokiem na pasmo Gór Świętokrzyskich.