Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Gdynia Centrum

Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia
http://www.mercure.com/pl/hotel-3417-mercure-gdynia-centrum-wczesniej-orbis-gdynia/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kropidłowski 48 58...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mercure Gdynia Centrum

Odnowione sale konferencyjne hotelu Mercure w Gdyni

Data aktualności: 25-03-2015

 • Odnowione sale konferencyjne hotelu Mercure w Gdyni - Hotel Mercure Gdynia Centrum

  Do sieci Mercure dołączył kolejny, świeżo wyremontowany obiekt. Tym razem to hotel położony w centrum Gdyni dysponujący aż 14 salami konferencyjnymi na 1400 mkw. powierzchni konferencyjnej!


  Hotel Mercure Gdynia Centrum zlokalizowany jest w samym sercu miasta i tylko 100 m od miejskiej plaży. Każdy z hoteli sieci Mercure czerpie inspirację wystroju ze swej lokalizacji. W tym wypadku są to łodzie, żagle i morze. Modernizacja, która kosztowała 23 mln zł, objęła wszystkie pokoje, apartamenty, sale konferencyjne, restauracje i lobby. Jak mówi Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich, metamorfozę przechodzi jeszcze jeden hotel sieci Mercure na Wybrzeżu, który dostępny dla gości będzie w następnym kwartale 2015 roku.

   

  Sale konferencyjne w Trójmieście


  Hotel Mercure Gdynia Centrum dysponuje znaczącą dla organizatorów eventów i imprez biznesowych z regionu powierzchnią konferencyjną. Zaplecze konferencyjne hotelu to aż 1400 mkw. podzielonych na 14 w pełni wyposażonych w multimedia nowoczesnych sal, których nazwy nawiązują do klas jachtów. Taka powierzchnia pozwala zorganizować konferencje na 700, czy koktajle do 800 osób. Ponadto, hotel oferuje 294 pokoi w zróżnicowanym standardzie - od apartamentów po pokoje rodzinne.

  Co więcej, w hotelu znajduje się restauracja, wine bar Winestone oraz centrum wellness z basenem, sauną i solarium.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: