Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Neapol Silfor

Zdrojowa 34, 87-720 Ciechocinek
hotel-neapol.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Neapol Silfor

Gustowny hotel na konferencje w centrum Ciechocinka, czyli hotel Neapol

Data aktualności: 06-11-2015

 • Gustowny hotel na konferencje w centrum Ciechocinka, czyli hotel Neapol - Hotel Neapol Silfor

  Jak się okazuje, hotele Ciechocinku to nie tylko propozycja dla kuracjuszy i osób w jesieni życia, ale dla każdego, kto zapragnie spędzić sympatyczny weekend w komfortowych i eleganckich wnętrzach czy dla organizatorów konferencji. Uniwersalną odpowiedzią na potrzeby swoich gości jest hotel Neapol.

   

  Trzygwiazdkowy hotel Neapol ma bardzo wygodną lokalizację – znajduje się w centrum Ciechocinka. Sam kurort jest w Polsce i regionie dobrze znany, jednak hotel Neapol to nie propozycja wyłącznie dla kuracjuszy – to eleganckie i urocze miejsce na pobyt o każdej porze roku dla każdego, kto poszukuje odrobiny spokoju i wygody, czy miejsca na profesjonalną konferencję.

   

  Konferencje i noclegi w centrum miasta

   

  Obiekt oferuje przede wszystkim noclegi. Oddaje do dyspozycji swoim gościom 25 przytulnych, urządzonych w dobrym stylu, pokoi. Zaplecze konferencyjne hotelu to trzy sale konferencyjne. Dwie z nich pomieszczą po 50 osób w ustawieniu teatralnym, trzecia 25 w tym samym ustawieniu. Sale są klimatyzowane i wyposażone w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, Internet bezprzewodowy oraz system całkowitego zaciemnienia. W tych pomieszczeniach organizowane są również eleganckie bankiety. Na terenie obiektu znajduje się monitorowany bezpłatny parking.

   

  W hotelu znajduje się również restauracja, serwująca dania kuchni polskiej oraz włoskiej. Jej wystrój koresponduje z klimatem całego budynku – jest przytulnie, elegancko i z umiarem. Znajduje się tu także strefa rozrywki z bilardem, dartem i piłkarzykami. Co więcej, hotel Neapol proponuje swoim gościom relaks w spa. Wyposażony w jeden gabinet, oferuje szeroki wybór masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. Z kolei relaks na powietrzu zapewni możliwość wypożyczenia roweru czy kijków do nordic walking.

   

  Całość to gustowne miejsce z ofertą dla każdego w standardzie trzech gwiazdek.

  Hotel od marca 2015 r. należy do sieci Silfor.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne