Sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych, elegancka restauracja, wygodne pokoje i ekskluzywne spa. Do tego doskonała lokalizacja – centrum Poznania – i niezwykła dusza hotelowego budynku, stuletniej secesyjnej kamienicy. To propozycja czterogwiazdkowego hotelu NH Poznań.

W ponad stuletniej kamienicy w sercu Poznania, przy ulicy, którą znają wszyscy miejscowi – Święty Marcin – znajduje się nowoczesny i elegancki hotel konferencyjny. Czterogwiazdkowy NH Poznań to hotel, który oferuje nie tylko wnętrza na każdą okazję, ale przede wszystkim wyjątkowy klimat wynikający z połączenia luksusu, technologii oraz secesyjnej duszy tego miejsca. W NH Poznań zorganizujemy profesjonalną konferencję w jednej z sześciu sal, wypoczniemy w jednym z 93 komfortowych pokoi, skosztujemy międzynarodowej kuchni oraz zrelaksujemy się w luksusowym spa.

Sale konferencyjne w centrum Poznania

Zaplecze konferencyjne hotelu NH Poznań to 6 sal, wśród których największa pomieści jednocześnie 80 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe mierzą od 33 do 69 mkw. i stanowią miejsce na eventy od 20 do 50 gości. Sale konferencyjne hotelu NH są klimatyzowane oraz wyposażone w projektor multimedialny, mikrofony i nagłośnienie oraz flipchart. Doskonale sprawdzą się na szkolenia, spotkania biznesowe, a także na spotkania rodzinne. Nietypową architekturą cechuje się sala Winter Garden  – znajdują się w niej szklany sufit oraz przeszklone ściany.

Podczas eventów organizatorzy mogą liczyć na wsparcie kompetentnego personelu. Strona gastronomiczna hotelu NH to restauracja serwująca dania oparte na kuchni międzynarodowej z domieszką hiszpańskich specjałów. Zwłaszcza tych tradycyjnych i sezonowych. Znajdziemy tu lekkie dania śródziemnomorskie, a także nutę smaków orientalnych. Rano restauracja serwuje śniadania w formie bufetu.

Wycisz się i wypocznij po konferencji w hotelu NH Poznań

Jeśli szukamy noclegu w centrum Poznania, hotel NH dysponuje 93 eleganckimi, bardzo wygodnymi pokojami. Stonowane barwy, nastrojowe oświetlenie i komfortowe wyposażenie pokoi sprawiają, że wypoczywa się tu już od pierwszej chwili pobytu.

O relaks po konferencji zadba profesjonalne i luksusowe Antonina Royal – Luxury Boutique Spa. Znajdziemy tu szeroki wybór masaży, m.in. popularny Lomi Lomi, oraz zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących na twarz i ciało. W gabinecie można wykonać również makijaż permanentny. Strefa wellness hotelu NH Poznań oferuje sauny – suchą i parową.