Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Restauracja Karczówka

Karczówkowska 64, 25-713 Kielce
http://www.hotelkarczowka.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Restauracja Karczówka

Trzecia gwiazdka dla hotelu konferencyjnego Karczówka w Kielcach

Data aktualności: 07-07-2015

  • Trzecia gwiazdka dla hotelu konferencyjnego Karczówka w Kielcach - Hotel Restauracja Karczówka

    Dotąd dwugwiazdkowy hotel Karczówka dysponujący 60 miejscami noclegowymi i trzema salami na konferencyjne i eventy oficjalnie stał się obiektem trzygwiazdkowym.

     

    Hotel Karczówka w Kielcach oferuje organizatorom konferencji  trzy sale konferencyjne. Największa z nich – sala bankietowa – pomieści jednocześnie 130 gości. Druga co do wielkości – sala klubowa – stanowi miejsce na event 60-osobowy, natomiast najmniejsza z sal – sala kominkowa – pomieści 35 osób. Zaplecze noclegowe obiektu to 60 miejsc noclegowych w 31. pokojach. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni staropolskiej. Od niedawna hotel został oficjalnie funkcjonuje jako trzygwiazdkowiec.

    Obiekt zlokalizowany jest na zboczu Góry Karczówki, która jest rezerwatem krajobrazowo-leśnym o powierzchni 27 ha. Rezerwat położony jest na ternie miasta.