Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Traugutta3

ul. Romualda Traugutta 3, 15-145 Białystok
https://www.hoteltraugutta3.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Traugutta3

Stylowo i nowocześnie. Hotel Traugutta3 uroczyście otwarty

Data aktualności: 07-01-2019

 • Stylowo i nowocześnie. Hotel Traugutta3 uroczyście otwarty - Hotel Traugutta3

  Historia, nowoczesność i design w dobrym wydaniu w jednym obiekcie. Tak pokrótce można opisać otwarty oficjalnie pod koniec grudnia 2018 r. w Białymstoku czterogwiazdkowy Hotel Traugutta3. Butikowy obiekt jest inwestycją rodzimej firmy Hass. Jego zaplecze konferencyjno-bankietowe (łącznie 450 mkw.) jest odpowiedzią na zapotrzebowanie nie tylko na miejsca na duże eventy – oferta obejmuje także przestrzeń na kameralne spotkania biznesowe. Sala Bankietowa A (171 mkw.) pomieści 115, zaś Sala Bankietowa B (152 mkw.) 105 osób w układzie teatralnym.

   

   

   

   

  Obie sale mają dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia. Wyposażone zostały w strefową klimatyzację, stacjonarne nagłośnienie, projektory Full HD, ekrany w formacie 16:10 (290 cm x 181 cm) i flipcharty. Przestrzenie można połączyć, tworząc jedną Salę Bankietową o powierzchni 323 mkw. dla 250 uczestników konferencji. Eleganckie wnętrze z parkietem z dębowego drewna, smukłymi kolumnami i sztukaterią na suficie sprawdzi się jako miejsce na bankiet zasiadany dla 150 gości. Na pierwszym piętrze usytuowana jest Sala Sztabowa, która sprawdzi się podczas szkoleń na 60 uczestników. Organizatorzy znajdą w niej 72" tablicę interaktywną z projektorem oraz bufet kawowy. Dużym atutem jest bezpośrednie wyjście na taras. Do oferty należy również Pokój Biznesowy na narady i zebrania dla 10–15 osób.

   

   

   

   

  Do dyspozycji gości Hotelu Traugutta3 oddano 23 pokoje w 7 kategoriach. Jest nowocześnie, stylowo, z nawiązaniem do przeszłości – pod tym adresem mieściły się niegdyś carskie koszary. Stąd obecność butelkowej zieleni, statuetek koni w oknach, map, motywów wojskowych. Na podłogach leżą wykładziny o klasycznych wzorach, np. w romby, część wypoczynkową tworzą skórzane meble, a funkcję dekoracyjną pełnią grafiki i obrazy. Mieszcząca się w zabytkowej willi z 1884 r. stylowa restauracja Regiment oferuje kuchnię polską i regionalną.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: