Grupa Hotelowa Orbis podpisała kolejną umowę franczyzy na obiekt marki ibis Styles. Hotel, który powstanie w ramach Galerii Jurowiecka w Białymstoku, będzie funkcjonował w ścisłym centrum miasta - u zbiegu Alei Piłsudskiego oraz ul. Sienkiewicza.

Wiadomo już, że obiekt będzie miał profil biznesowo-turystyczny, a dzięki międzynarodowej marce ibis Styles znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Hotel odda do dyspozycji gości 130 pokoi rozmieszczonych na kondygnacjach od 4 do 13. Znajdzie się wśród nich 5 dwupokojowych apartamentów. Na parterze hotelu funkcjonować będą recepcja i bar, a na pierwszym i drugim piętrze pojawią się restauracja i sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 450 mkw. Na trzecim piętrze budynku znajdzie się klub fitness. Hotel będzie dysponował rowniez własnym parkingiem w garażu podziemnym z osobnym wjazdem.

Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem Galerii Jurowiecka jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Wspomniany hotel zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles na przełomie 2014 i 2015 roku.

źródło: www.accor.com