Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Białystok

Aleja Józefa Piłsudskiego 25, 15-444 Białystok
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-9062-ibis-styles-bialystok-opening-may-2016/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Białystok

Trzygwiazdkowy hotel z zapleczem na konferencje powstanie w Białymstoku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowy hotel z zapleczem na konferencje powstanie w Białymstoku - ibis Styles Białystok
  Grupa Hotelowa Orbis podpisała kolejną umowę franczyzy na obiekt marki ibis Styles. Hotel, który powstanie w ramach Galerii Jurowiecka w Białymstoku, będzie funkcjonował w ścisłym centrum miasta - u zbiegu Alei Piłsudskiego oraz ul. Sienkiewicza.
   
   
   
   
   
   
   
  Wiadomo już, że obiekt będzie miał profil biznesowo-turystyczny, a dzięki międzynarodowej marce ibis Styles znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Hotel odda do dyspozycji gości 130 pokoi rozmieszczonych na kondygnacjach od 4 do 13. Znajdzie się wśród nich 5 dwupokojowych apartamentów. Na parterze hotelu funkcjonować będą recepcja i bar, a na pierwszym i drugim piętrze pojawią się restauracja i sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 450 mkw. Na trzecim piętrze budynku znajdzie się klub fitness. Hotel będzie dysponował rowniez własnym parkingiem w garażu podziemnym z osobnym wjazdem.
   
  Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem Galerii Jurowiecka jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Wspomniany hotel zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles na przełomie 2014 i 2015 roku.
   
  źródło: www.accor.com