Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Białystok

Aleja Józefa Piłsudskiego 25, 15-444 Białystok
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-9062-ibis-styles-bialystok-opening-may-2016/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
ibis Styles Białystok

Białystok ma nowe sale konferencyjne! ibis Styles otwarty

Data aktualności: 24-05-2016

  • Białystok ma nowe sale konferencyjne! ibis Styles otwarty - ibis Styles Białystok

    Kolejny obiekt marki ibis Styles przyjął pierwszych gości. Tym razem o 129 pokoi i 14 sal konferencyjnych pod szyldem ibisa wzbogacił się Białystok.

     

    ibis Styles w Białymstoku to piąty hotel tej marki w Polsce. Hotel znajduje się w centrum miasta i jest częścią Galerii Jurowieckiej, która położona jest u zbiegu Alei Piłsudskiego oraz ul. Sienkiewicza. Nowy białostocki obiekt zaoferuje 129 pokoi oraz całkiem sporą przestrzeń konferencyjną. Ibis Styles dysponuje aż 14 salami konferencyjnymi, których łączna powierzchnia to 650 mkw. Ich nazwy, tak jak i wystrój hotelu, to wynik inspiracji miejscowymi gatunkami ptaków: Orlik, Bielik, Bocian, Żuraw, Sikorka czy Kormoran. Na ścianach przestrzeni wspólnych oraz pokoi znajdziemy ptasie motywy w postaci prostych grafik. W kolorystyce przeważają zielenie i szarości. W hotelu znajduje się również sauna, siłownia , bar oraz parking dla gości. Hotel przyjął już pierwszych gości.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: