Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kompleks Świętokrzyska Polana

Chrusty, ul. Laskowa 95, 26-050 Zagnańsk
swietokrzyskapolana.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kinga Patek Manager ds. Konferencji +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Kompleks Świętokrzyska Polana

Nowe sale konferencyjne w Świętokrzyskiem

Data aktualności: 19-01-2018

 • Nowe sale konferencyjne w Świętokrzyskiem - Kompleks Świętokrzyska Polana

  Położony zaledwie 8 kilometrów od Kielc, w Zagnańsku, Kompleks Świętokrzyska Polana poszerzył swoją ofertę biznesową o dodatkowe sale i zaplecze noclegowe. Do sali konferencyjno-bankietowej Lipowy Dwór, mogącej pomieścić do 140 osób w układzie teatralnym dołączyły 3 kolejne przestrzenie. Wielofunkcyjne sale: Aqua i Fauna (obie na 140 gości w tym samym ustawieniu) oraz Terra (na 150 osób) po połączeniu tworzą dużą salę Oceanika (420 mkw.), w której można urządzić konferencję lub event na nawet 400 gości.

   

   

  Sale standardowo wyposażone są m.in. w podwieszany ekran o szerokości 3 m, podwieszany rzutnik multimedialny Full HD i wielostrefowy system nagłośnieniowy z cyfrową korekcją dźwięku. Imprezy integracyjne lub wieczory tematyczne na 400 uczestników można także zaaranżować w namiocie bankietowym.

   

   

  Poza zapleczenim konferencyjnym powiększyła się również baza noclegowa Kompleksu Świętokrzyska Polana. Otwarto cztery 10-pokojowe domki, które łącznie z będącymi wcześniej do dyspozycji gości pokojami i apartamentami dają możliwość zakwaterowania ponad 300 osób. Zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu na 150 miejsc. Warto dodać, że pokoje oraz teren Kompleksu jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: