W pełnym pośpiechu świecie ceni się czas, który spędzić można zarazem efektywnie i przyjemnie. Na miejsca spotkań biznesowych również nie wybiera się przypadkowych obiektów, bo warunki, atmosfera, dostępne wyposażenie oraz otoczenie mogą zadecydować o powodzeniu rozmów lub szkoleń. Jeśli chcesz gościom swojego wydarzenia zaoferować profesjonalne sale konferencyjne w komfortowym hotelu położonym wśród sosnowych lasów i blisko morza, wybierz Havet Hotel Resort & Spa w Dźwirzynie koło Kołobrzegu.

 

Zapraszając na konferencję w Havet Hotel Resort & Spa, organizator okazuje swoją dbałość i zaangażowanie w to, by jego goście spędzili czas w wyjątkowym miejscu, gwarantującym wyciszenie oraz skupienie się na prelekcjach, jak i możliwość oderwania się od codziennej gonitwy i zgiełku. Pięciogwiazdkowy komfort, duże zaplecze noclegowe, życzliwość zespołu Havet Hotel Resort & Spa, doświadczonego w aranżacji eventów, spotkań integracyjnych i szkoleń, przyczynią się do sukcesu spotkania.

 

Zarezerwuj sale konferencyjne nad morzem!

Planujesz dużą konferencję lub kameralne zebranie? W nadmorskim pięciogwiazdkowcu bez trudu znajdziesz odpowiednią przestrzeń. Jasna i nowoczesna sala Milk & Coffee, o powierzchni 190 mkw., sprawdzi się podczas spotkania na 220 osób w układzie teatralnym. Klimatyzowana przestrzeń, duże okna z widokiem na zieleń, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny: projektory z ekranami, nagłośnienie, mikrofony, flipcharty. oraz wsparcie oddelegowanego pracownika – to się nazywa spotkanie dopięte na ostatni guzik!

Imprezy plenerowe w stylu Havet Hotel Resort & Spa

Nie każdy obiekt konferencyjny może się pochwalić tak atrakcyjnym położeniem. Zaledwie 3 minuty relaksującego spaceru oddziela Havet Hotel Resort & Spa od jednej z najpiękniejszych piaszczystych plaż na wybrzeżu. Ten potencjał warto wykorzystać! I Havet Hotel Resort & Spa robi to umiejętnie. Stąd czekające na gości grupowych propozycje autorskich eventów na wydmie, terenowych zajęć teambuildingowych, wypraw integracyjnych na pełnym morzu, a także prywatna plaża z beach barem i leżakami. W bonusie: unikalny mikroklimat, niezapomniane widoki, regeneracja sił i kreatywności.

Nadmorskie czary: Magia Lubczyku i relaks w wersji de-luxe

Pobyt zarówno biznesowy, jak i prywatny, zaczarować mogą dwa elementy: wygodne pokoje, w których gość może się zrelaksować, wyciszyć oraz niezwykła kuchnia, która będzie kusić swoimi daniami przez cały czas spędzony w obiekcie. Havet Hotel Resort & Spa dysponuje 133 pokojami i apartamentami, z których okien rozpościera się piękny widok na sosnowy las i Bałtyk. Łącznie zakwaterować tu można około 260 uczestników eventu. Ceniących prawdziwy luksus gości zainteresują z pewnością pokoje o najwyższym standardzie, w tym apartamenty dwu- i trzypokojowe z widokiem na morze oraz apartamenty z prywatnym jaccuzi na tarasie.

Jeszcze trochę czarów znajdziemy w hotelowej restauracji a la carte Magia Lubczyku, w której skosztować można dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Jej sekret tkwi w składnikach sprowadzanych od lokalnych dostawców, w układaniu karty w zgodzie z sezonami, postawieniu na domowe smaki: przygotowywane na miejscu przetwory, wędliny, sery, nalewki. W przestrzeniach restauracyjnych można aranżować także konferencyjne lunche, uroczyste kolacje i bankiety.

Nie zapomnijcie odwiedzić strefę SPA NATURA Havet Hotel Resort & Spa. Czeka na Was kompleks wodno-termalny z basenami o powierzchni ponad 300 mkw., podwodnymi gejzerami, saunami i łaźniami parowymi oraz grota solna. Po dniu spędzonym na konferencji czy szkoleniach goście z przyjemnością skorzystają z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i masażów, a nawet prywatnej strefy HAMMAM. Co ważne, zespół Havet Hotel Resort & Spa jest otwarty na pomysły organizatora spotkania, zatem program zarówno pobytu, jak i dodatkowych atrakcji towarzyszących mu opracować można zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.