Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Kielce

ul. Składowa 2, 25-505 Kielce
https://www.qubushotel.com/pl/hotele/kielce/7/

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Niziałek Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu (+48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Qubus Hotel Kielce

Restauracja i sale konferencyjne Qubus Hotel Kielce już po metamorfozie

Data aktualności: 07-09-2018

 • Restauracja i sale konferencyjne Qubus Hotel Kielce już po metamorfozie - Qubus Hotel Kielce

  Zakończona inwestycja w czterogwiazdkowym Qubus Hotel Kielce objęła restaurację oraz sale konferencyjne. Nowa kolorystyka restauracji – szarości oraz jasne beże – nadała lekkości wnętrzu, które teraz wydaje się przestronniejsze i lepiej doświetlone. Ciężkie fotele zastąpiono nowoczesnymi krzesłami z chromowanymi nogami. W restauracji wymieniono wykładziny, a w oknach zainstalowano rolety. Menu oparte jest na daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Wśród 28 oferowanych potraw goście Qubus Hotel Kielce znajdą zarówno swojski żurek, jak i grillowane krewetki.  

   

   

   

   

  W restauracji można zorganizować przyjęcia okolicznościowe na 60 osób. Podczas takiego spotkania organizatorzy mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu dodatkowych atrakcji dla gości, np. stołu staropolskiego, pokazu barmańskiego czy fontanny czekoladowej.

   

   

   

   

  Lifting przeszła także strefa biznesowa Qubus Hotel Kielce złożona z 2 sal o powierzchni 23 mkw. i 42 mkw. dla odpowiednio 25 i 40 osób w ustawieniu teatralnym. We wnętrzach tych również postawiono na odcienie szarości i beżu. Wymieniono wykładziny, zasłony oraz krzesła. Wraz ze zmianami w wyglądzie sal konferencyjnych pojawiły się nowe przerwy kawowe. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą teraz wybrać przerwę FIT ze świeżymi owocami i warzywami lub spróbować Finger Food.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: