Usytuowanie w otoczeniu Sopockich Błoni, niedaleko plaży i atrakcji turystycznych, 219 komfortowych pokoi, duże centrum spotkań i konferencji Radisson Meetings oraz nowoczesna strefa spa - to wszystko czeka na gości nowo otwartego czterogwiazdkowego Radisson Blu Hotel Sopot.

Centrum konferencyjne Radisson Blu Hotel Sopot - Radisson Meetings - zajmuje imponującą powierzchnię 2000 m kw. Na dwóch poziomach rozlokowane są sale, z których największa pomieści nawet 1000 uczestników wydarzenia. Mniejsze moduły sprawdzą się podczas konferencji dla 100-240 osób w układzie teatralnym czy bardziej kameralnych spotkań w gronie 10-30 gości. Dostępne moduły pozwalają na 30 konfiguracji, tak by organizatorom spotkań zaoferować przestrzeń o optymalnych wymiarach. W Sali Balowej możliwa jest prezentacja samochodu. Wkrótce planowane jest otwarcie dodatkowego dużego pawilonu z salą koncertową, który pomieści do 1000 osób. Obok niego meeting plannerzy mają do dyspozycji 22 000 m kw. na eventy w plenerze.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

219 komfortowych pokoi i apartamentów z widokiem na ogród lub park pozwoli zakwaterować ponad 700 gości. Pokoje w Radisson Blu Hotel Sopot przygotowano w dwóch aranżacjach: art deco oraz modern chic. Są one dobrze wyciszone, wyposażone m.in. w łóżka o długości 210 cm, miejsce do pracy, ekspres, zestaw do parzenia herbaty i minibar.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Menu restauracji a' la carte zawiera dania kuchni śródziemnomorskiej. Na miejscu wytwarzane są też własne wędliny, ciasta i pieczywo, a goście spróbować mogą świeżych ryb z Bałtyku czy warzyw i owoców pochodzących z hotelowych upraw. Na drinka, koktajl, przekąski lub ciepłe dania warto wybrać się do Lobby baru usytuowanego w centrum hotelu. Ciekawą propozycją są oferowane w nim wina z winnicy Château Isolette oraz piwo rzemieślnicze z gdańskiego browaru Vrest.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Gości konferencji w czasie wolnym zaprosić można do saunarium z 6 saunami, strefy z basenami: pływackim i rekreacyjnym oraz 4 wannami  z hydromasażem. W centrum spa znajduje się 12 gabinetów, a aktywni fizycznie goście skorzystać mogą z siłowni. Niebawem ofertę wzbogaci Yoga House.