Jeśli szukasz nowoczesnego centrum konferencyjnego w prestiżowej lokalizacji, z eleganckimi pokojami i bogatą ofertą Spa & Wellness, możesz zakończyć poszukiwania. W Radisson Blu Hotel, Sopot przygotować można wydarzenia dla nawet 2000 osób! Jeśli plany obejmują bardziej kameralne spotkania, którym chcesz zapewnić niezwykłą oprawę – w hotelu znajdziesz komfortowe sale dostosowane do oczekiwań organizatora.

Wszystkie drogi prowadzą nad morze. Nie tylko latem i nie tylko w celach rekreacyjnych. Zwłaszcza że czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel, Sopot ma ofertę, która zachęca do pobytu nad Bałtykiem przez cały rok. Goście biznesowi odwiedzający Trójmiasto otrzymają zarazem komfortowe warunki do przeprowadzenia spotkań, jak i możliwość lepszego zintegrowania grupy czy zregenerowania sił.

Radisson Blu Hotel Sopot sala konferencyjna Grand Pavilon

Let’s meet – Radisson Meetings na konferencje i eventy

Nasz biznesowy pobyt zacznijmy od oprowadzenia po centrum konferencyjnym Radisson Blu Hotel, Sopot. A jest się czym chwalić – na eventy i kongresy czeka największe w Trójmieście hotelowe centrum konferencyjne Radisson Meetings z 2000 m kw. przestrzeni, którą zaaranżować można na kilkadziesiąt sposobów.

4 w 1 – Atrium dla 1200 gości

Tutaj ograniczy Cię tylko wyobraźnia. Czy Twój event wymaga imponującej przestrzeni, która pomieści 1200 osób, czy też potrzebne są 4 mniejsze sale na szkolenia dla 100-240 uczestników? Atrium dostosuje się do oczekiwań. Salę powiększyć można o duże foyer (385 m kw.), które sprawdzi się jako strefa networkingu lub przestrzeń wystawiennicza.

Radisson Blu Hotel Sopot sala konferencyjna Atrium

Na kameralne spotkania biznesowe w gronie do 10 osób, prezentację lub naradę gości zaprosić można do Boardroomu – stylowej sali z dużym stołem i pełnym wyposażeniem audiowizualnym.

Co istotne, układ centrum konferencyjnego pozwala na wygodne przemieszczanie się po całym obiekcie. Z Atrium przejść można zarówno do ogrodów (22 000 m kw. terenu zielonego), jak i sąsiedniego Grand Pavilionu.

Przestrzeń na wydarzenia w wersji grand

Na organizatorów, którzy cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie chcą skorzystać z udogodnień, które oferuje współczesna technologia, czeka Grand Pavilion, oryginalnie zaprojektowana przestrzeń o powierzchni 694 m kw. Wynająć ją można na kongresy do 1200 uczestników. Przez przeszkloną ścianę widać zielone otoczenie, które wyciszy i pozwoli skoncentrować się na meritum spotkania.

Do Grand Pavilionu przynależą: foyer oraz garderoba, które wykorzystać można, planując wydarzenie artystyczne, galę czy bankiet. Warto wspomnieć również o udźwiękowieniu w parametrach sali koncertowej oraz o wyposażeniu technicznym, które umożliwi realizację szeregu niestandardowych wydarzeń.

Radisson Blu Hotel Sopot sala konferencyjna Grand Pavilon

Dużo więcej niż hotel konferencyjny     

Radisson Blu Hotel, Sopot zdecydowanie nie jest miejscem, jakich wiele. Począwszy od wyjątkowego usytuowania blisko największych atrakcji miasta, poprzez wielofunkcyjność zaplecza biznesowego, aż po wygodę luksusowych pokoi i apartamentów. W całym hotelu jest ich łącznie 219, z możliwością uzyskania maksymalnie 710 pojedynczych miejsc noclegowych.

Radisson Blu Hotel Sopot pokoj

Niech organizowane w sopockim hotelu wydarzenie nabierze smaku dzięki daniom serwowanym w restauracji a la carte. Indywidualnie skomponowane menu pozwoli spróbować wykwintnych dań kuchni śródziemnomorskiej, przyprawionych ziołami z własnego ogrodu. Uwieńczeniem klimatycznego wieczoru będą wina z własnej winnicy Château Isolette, położonej w Dolinie Rodanu.

Radisson Blu Hotel Sopot restauracja  

Przysłowiową kropką nad i dla gości Twojej konferencji lub eventu będzie wizyta w Thera Wellness z niemal 25-metrowym basenem i wanną z hydromasażem. Nie zapomnijmy o saunarium. Poszukujący ukojenia po pracowitym dniu skorzystać mogą z: łaźni parowej, sauny suchej, ziołowej, Rassoul, tepidarium czy zewnętrznej sauny suchej, która pomieści do 50 osób.

Program spotkania w Radisson Blu Hotel, Sopot wzbogacić też może wizyta w 12 gabinetach zabiegowych, których menu obejmuje autorski masaż Théra, nawilżającą ceremonię z płatkami róż  czy peeling wulkaniczny.

Radisson Blu Hotel Sopot strefa spa

Pogoda nad morzem bywa kapryśna, ale goście Radisson Blu Hotel, Sopot z pewnością nie będą się nudzić. Program spotkania wzbogacić można o atrakcje dostępne przez cały rok i niezależnie od aury. Jeśli brakuje pomysłów na scenariusz wydarzenia, zwrócić się można do profesjonalnego zespołu hotelu, który doradzi, jak konferencje i eventy w Radisson Blu Hotel, Sopot dopiąć na ostatni guzik i sprawić, że spotkanie pozostanie w pamięci gości na długo.