Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Royal Hotel & Spa Białystok

Rynek Kościuszki 11, 15-001 Białystok
http://www.royal-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Royal Hotel & Spa Białystok

Nowy hotel w ścisłym centrum Białegostoku już otwarty

Data aktualności: 19-12-2016

 • Nowy hotel w ścisłym centrum Białegostoku już otwarty - Royal Hotel & Spa Białystok

  Baza hotelowo-konferencyjna w stolicy Podlasia wzbogaciła się dziś o długo oczekiwany ośrodek. Royal Hotel & Spa, bo o nim mowa, udostępnia swoim gościom 42 pokoje dla 100 osób, własny browar z restauracją oraz salę do organizacji konferencji.

   

   

  Nowy czterogwiazdkowy kompleks hotelowy zajmuje budynek dawnego Domu Handlowego Nowy przy Rynku Kościuszki 11, w centrum Białegostoku, w pobliżu Ratusza i zaledwie kilka kilometrów od dworca kolejowego. Działa już od dziś, zaś oficjalne otwarcie zapowiedziano na 23 grudnia.

   

   

  Sala konferencyjna w atrakcyjnej lokalizacji

   

   

  Do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych oddana została klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 85 mkw. dla 70 osób w układzie kinowym. Pomieszczenie wyposażone jest w sprzęt multimedialny, nagłośnienie i dostęp do Internetu. Jak podkreślają właściciele Royal Hotel & Spa, atutem sali jest także jej gustowne wykończenie.Uczestnicy konferencji lub warsztatów będą mogli skorzystać z hotelowego parkingu na 32 samochody.

   

   

  Cztery piętra dla pracy, wypoczynku, regeneracji i rozrywki

   

   

  W piwnicy czterokondygnacyjnego budynku znalazło się miejsce dla hotelowego browaru „Stary Rynek”, którego otwarcie zaplanowano na 23 grudnia br., oraz oddzielonych przeszkloną ścianą pubu i sali restauracyjnej, którą można wykorzystać do zorganizowania kolacji lub bankietu firmowego. Nad prawidłowym przebiegiem procesu warzenia piwa czuwa piwowar, Czesław Dziełak. Browar oraz pub pomieszczą do 170 osób. Na parterze znajduje się całodobowa recepcja. Część parteru i pierwszego piętra zajmuje salon Spa firmowany przez markę Dr Irena Eris Beauty, zaś pozostała powierzchnia gmachu to przestrzenie hotelowe - 42 pokoje w 3 standardach, dla łącznie 100 gości, oraz sala konferencyjna. Na najwyższym, dobudowanym piętrze, znajdzie się dachowy basen ze sztucznie generowaną falą. Jego otwarcie przewidziano na pierwszy kwartał 2017 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: