Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sanatorium Słowacki Hotel Medical Spa

1-go Maja 33, 28-100 Busko-Zdrój
http://www.slowacki.busko.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Sanatorium Słowacki Hotel Medical Spa

Hotel Słowacki w Busku wzbogaci się o sale konferencyjne

Data aktualności: 07-04-2015

  • Hotel Słowacki w Busku wzbogaci się o sale konferencyjne - Sanatorium Słowacki Hotel Medical Spa

    Dwa lata mają potrwać prace budowalne kolejnego obiektu należącego do Sanatorium Słowacki w mieście uzdrowiskowym Busko-Zdrój w województwie świętokrzyskim. Nowy hotel będzie dysponował 200 miejscami noclegowymi i niewielkim zapleczem konferencyjnym.

    Budowany hotel nazywa się Terma Słowacki Hotel Medical SPA a, jak sama nazwa wskazuje, profil jego działalności to rehabilitacja oraz spa i wellness.

    Hotel zaoferuje 200 miejsc noclegowych oraz zaplecze konferencyjne przeznaczone na kameralne spotkania biznesowe czy szkolenia. Pokoje wyposażone będą w balkony i tarasy. Zakończenie prac budowalnych planowane jest na rok 2017.

    Właścicielka hotelu, Bożena Korczak, budując nowy obiekt bazuje na tym, co w tym regionie oferuje natura. W hotelu znajdą się baseny termalno-mineralne, mineralny basen do pływania z częścią wydzieloną dla dzieci i strefą masaży wodnych, strefa saun, gabinety kosmetyczne, gabinety masażu, a także chirurgia jednego dnia oraz specjalistyczna przychodnia uzdrowiskowa. Budynek mieści się przy ul. Grota, w strefie A uzdrowiska, czyli bardzo blisko parku uzdrowiskowego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: