Otwarty w sierpniu The Bridge Wroclaw MGallery to drugi po krakowskim hotelu obiekt luksusowej marki MGallery Hotel Collection w Polsce. Usytuowany w pięknej, zabytkowej części Wrocławia – Ostrowie Tumskim – pięciogwiazdkowiec dysponuje 4 salami konferencyjnymi. Największa z nich, Ballroom, o powierzchni 450 mkw., w układzie teatralnym pomieści 416 osób. Przestrzeń tę podzielić można również na 3 moduły, które wykorzystać można na mniejsze konferencje dla odpowiednio: 100, 120 i 150 uczestników w tym samym ustawieniu.

W The Bridge Wroclaw MGallery organizatorzy wydarzeń znajdą także 2 pokoje spotkań np. na szkolenia dla grup liczących 52 i 36 osób. Na narady, rozmowy rekrutacyjne czy zebrania w gronie 10 uczestników idealny będzie Boardroom (25 mkw.). Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego, wyposażone w system dźwięku przestrzennego Dolby Surround, rzutniki oraz ekrany albo telewizory. W Boardroomie skorzystać można z ekranu LED z możliwością bezpośredniego podłączenia laptopa przez HDMI. Dużym atutem sal jest widok z okien na Katedrę św. Jana Chrzciciela lub ogród. Z Sali Balowej można bezpośrednio wyjść do pełnego ziół ogrodu i eleganckiego foyer z hotelowym "wodospadem", nawiązującym do konceptu The Bridge Wroclaw MGallery. Dodatkowe wrażenia gościom spotkania zapewni taras na 6. piętrze hotelu z widokiem na panoramę miasta.

Wnętrza wrocławskiego hotelu inspirowane są historią Wrocławia i dawnej wyspy – Ostrowa Tumskiego, najstarszej dzielnicy stolicy Dolnego Śląska. 184 pokoje – w tym 17 apartamentów – urządzonych jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Komfort i efektywny wypoczynek zapewniają łóżka MyBed, designerskie meble i dodatki, Smart TV, minibary czy sejfy. Wydzielono miejsce do pracy. Z okien rozpościera się widok na Stare Miasto, rzekę lub katedrę.  

Amatorów wyszukanych dań zainteresować powinna restauracja Craft, o industrialnym wnętrzu i z menu oferującym dania kuchni polskiej i międzynarodowej, uwzględniającym sezonowe produkty regionalne. Wieczorem współpracowników warto zaprosić na koktajl do hotelowego baru – Craft Bar. Do dyspozycji gości oddano strefę Fitness i Wellness z 3 saunami (parową, suchą i ziołową), gabinetami masażu oraz strefą relaksu z widokiem na Odrę. Hotelowy garaż podziemny pomieści 48 aut.