Morze, plaża… konferencja! O każdej porze roku eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa i nowoczesne sale konferencyjne. Do tego spa, widok na morze i sukces murowany.

Organizacja zarówno dużych, jak i mniejszych eventów to niełatwe zadanie. Lepiej nie odkładać jej na ostatnią chwilę, a zaplanować z wyprzedzeniem, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Właśnie za organizację konferencji z wyprzedzeniem nagradza hotel Amber Baltic w Międzyzdrojach. Wystarczy latem zarezerwować salę na wigilię firmową czy inny event, który ma odbyć się w sezonie zimowym i można odebrać niespodziankę – nowy Apple Watch.  

Amber Baltic Międzyzdroje sale konferencyjneAmber Baltic Międzyzdroje sale konferencyjne

Więcej szczegółów w dziale rezerwacji pod numerem telefonu: (91) 32 28 76 oraz adresem: reservation@hotel-amber-baltic.pl

Sale konferencyjne nad Bałtykiem

Organizując konferencje warto połączyć przyjemne z pożytecznym i postawić na hotel, który odpowie na wszystkie potrzeby naszych gości. I taki właśnie jest Amber Baltic Hotel. To luksusowy i elegancki obiekt o idealnej lokalizacji zarówno dla tych, którzy szukają efektownego miejsca na konferencje, jak i dla tych szukających odpoczynku. Hotel stoi tuż przy plaży, a z pokoi hotelowych roztacza się widok na morze.

Rzut kamieniem z hotelu jest także do popularnej Promenady Gwiazd.

Amber Baltic ma sześć kondygnacji, na których rozłożonych jest 166 pokoi hotelowych i 11 apartamentów. Baza noclegowa obiektu pomieści jednocześnie 362 osoby. Zaplecze konferencyjne hotelu Amber Balic to 5 sal na 497 mkw. kompletnie wyposażonych w sprzęt audiowizualny. Pomieszczą one od 11 do 370 osób. Dwie z nich można połączyć, uzyskując w  ten sposób powierzchnie na konferencję dla 180 osób. W sezonie letnim wielką atrakcją jest prywatna plaża tylko dla gości hotelowych, zaś w zimą relaksu dostarczy strefa spa wellness, która czynna jest przez cały rok. Ponadto, w hotelu znajduje się kawiarnia Wiener Kaffehaus.