Upalny sezon wypoczynkowy Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje rozpoczyna z odnowionymi wnętrzami. Generalna renowacja przeprowadzona w czterogwiazdkowcu zakończona została w czerwcu br. Goście nadmorskiego hotelu Vienna House mogą teraz podziwiać przestrzenie pełne nawiązań do otoczenia, w których odpoczynek i praca odbywać się będą w prawdziwie komfortowych warunkach. 5 odnowionych sal konferencyjnych wyposażono w nowy sprzęt multimedialny, wygodne krzesła i stoły. Po połączeniu największe z sal tworzą przestrzeń na konferencje dla 180 osób w układzie teatralnym.

Już po przekroczeniu progu goście mogą zacząć tropić "nadmorskie" akcenty w wystroju. Drewniana recepcja, kotwice i liny żeglarskie w funkcji dekoracji, ściany i dodatki w kolorze morskiego błękitu. Wiszące krzesła, mobilne regały, mosiężne wykończenia dopełniają harmonijnego wyglądu części wspólnych. Wystrój 192 pokoi jest konsekwentną kontynuacją motywu przewodniego. Stąd obecność drewnianych zagłówków, kół ratunkowych zawieszonych na ścianach o barwie morza, a goście przeglądać się mogą w okrągłych lustrach przypominających bulaje.

W restauracjach On Deck i On Board ustawiono bufet w kształcie statku z piracką zastawą dla najmłodszych, zadbano też o duży wybór ryb i dań zawierających dary morza w menu.