Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Omnia

Trębki Nowe 17a, 05-170 Trębki
http://villaomnia.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Villa Omnia

Nowa sala konferencyjna na Mazowszu w Villi Omnia

Data aktualności: 13-07-2015

 • Nowa sala konferencyjna na Mazowszu w Villi Omnia - Villa Omnia

  Od 11 lipca br. gości przyjmuje Villa Omnia, nowy obiekt hotelarski i eventowy na Mazowszu. Udostępnia salę konferencyjno-bankietową dla 250 osób, oraz dwie mniejsze salki.


  W niewielkiej miejscowości Trębki Nowe, 10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego i 45 km od Warszawy, otworzył się kolejny nowy obiekt w regionie, przeznaczony do organizacji różnego rodzaju eventów – zarówno konferencji i bankietów, jak i wesel czy imprez w plenerze.

   

  To nie tylko HOTEL, to nie tylko CENTRUM IMPREZOWE, to nie tylko SALA NA WESELE, to nie tylko miejsce na Twój EVENT, to aż VILLA OMNIA !!!

  Jesteśmy obiektem organizującym przyjęcia jakiego jeszcze nikt do tej pory nie stworzył. Nowoczesna bryła budynku, designerskie wnętrza i surowa forma ocieplona drewnianymi elementami, w połączeniu z sielskością otaczającego terenu, zielenią i spokojna okolicą tworzą magiczne miejsce.
  Jest to idealne miejsce na Twoje wesele, wyjazd integracyjny jak również szkolenie. Czy można wyobrazić sobie bardziej wymarzoną scenerię?

  Sprawdź nas!!!


   

  Galeria

  • Nowa sala konferencyjna na Mazowszu w Villi Omnia - Villa Omnia
  • Nowa sala konferencyjna na Mazowszu w Villi Omnia - Villa Omnia
  • Nowa sala konferencyjna na Mazowszu w Villi Omnia - Villa Omnia
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • OFERTA SYLWESTROWA

   ZAPRASZAMY NA NAJLEPSZEGO SYLWESTRA !!! BLACK&GOLD   pyszne jedzenie wspaniała atmosfera open bar muzyka taneczna   www.villaomnia.pl